Witamy!

Roleta screen Alukonstrukt Screen ZIP 95

  • Szerokość maksymalna 300cm
  • Wysokość maksymalna 300cm
  • Wymiary całkowite po obrysie zewnętrznym

Dostępność: W magazynie

1 000,00 zł
Wybierz rodzaj okna
Podaj szerokość całkowitą produktu w mm
Podaj wysokość całkowitą produktu w mm
Wybierz stronę wyprowadzenia przewodu
wpisz symbol

Maximum number of characters: 50

Wybierz kolor konstrukcji
Wybierz formę sterowania

* wymagane pola

Opis produktu

Roleta zewnętrzna screen

Roleta zewnętrzna to bardzo dobra opcja. Zapewnia optymalną ochronę przeciwsłoneczną. Idealnie sprawdza się w dużych przeszklonych powierzchniach chroniąc tym samym przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Szeroka gama tkanin stwarza szerokim wybór dla potencjalnego konsumenta. Wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości. Estetyczne dopasowanie do stylu aranżacyjnego jest bardzo pożądane.

Napęd elektryczny jest dodatkowym atutem rolety. Idealnie sprawdzają się w budynkach biurowych jak i prywatnych posesjach.

Roleta zewnętrzna - cechy charakterystyczne

Rolety screen są bardzo dobrym rozwiązaniem dla domu i firmy. Spełniają wysokie wymogi konsumentów. Rolety zamontowane na oknach firm i prywatnych posesji dają gwarancję bezpieczeństwa. W pozycji zamkniętej rolety screen rura nawojowa tkaniny osłonięta jest odpowiednio, by nie ulegała zniszczeniom.

Zaletą jest fakt, iż promienie słoneczne nie przedostają się przez tkaninę.

Odpowiedni skład tkanin rolety screen pozwala na filtrowanie promieniowania uv. Komfort optyczny i wizualny w każdym calu to podstawowa zaleta.

Fasady budynku są różne, ale to nie problem. Z pewnością dopasują się idealnie do każdego budynku.

Roleta screen - niezawodna przez cały rok

Rolety screen bardzo dobrze sprawdzają się przez cały rok. Komfort na wysokim poziomie, to jest to czego pragnie każdy konsument.

System zip sprawdza się idealnie. To również wsparcie dla pracy klimatyzatorów, idealne podczas letnich dni.

Pod kątem funkcji rolety screen dostępnych w zamówieniu, ten typ spełnia wysokie wymagania każdego klienta. Screeny stworzone z wyselekcjonowanych materiałów są idealnym rozwiązaniem dla twojego domu.

Dostępna są w różnych kształtach idealnie sprawdza się do każdego miejsca jak i do prywatnego domu.

To doskonała ochrona dla Twojego wnętrza. Przyjemny klimat na Twoim tarasie możliwe jest, dzięki wysokiej jakości materiałów.

Doskonałe zabezpieczenie w przypadku zmiennych warunków atmosferycznych

W przypadku nowoczesnych rozwiązań rolety zewnętrzne screen zintegrowane są z Twoim wnętrzem.

Rolety screen mają materiał wysokiej jakości pozwala na komfortowe użytkowanie. Wymiar rolety screen możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

System rolet zewnętrznych jest na wysokim poziomie. Odporne na blakniecie i przecieranie są idealną ochroną.

Czyszczenie jest bardzo proste. Wystarczy użyć myjki ciśnieniowej czy maszyny ekstrakcyjnej, by pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Czyszczenie staje się prozaicznie proste.

Rolety screen doskonale chronią przed deszczem, wiatrem i gradem. Tym samym masz możliwość regulowania ilości przedostającego się naturalnego światła dziennego do wewnątrz.

Roleta screen - nowoczesność i funkcjonalność

Rolety screen to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu czy też mieszkania. Podwyższają w znacznym stopniu standardy funkcjonowania.

Posiadają prowadnice zintegrowane, które są wielce funkcjonalne. Listwa obciążająca jest doskonałą barierą poprzez obciążenie wiatrem.

Zaletą rolet screen jest możliwość wykonania na wymiar. Klient zyskuje pełen komfort i zadowolenie z wykonywanych usług.

Zajmiemy się Twoimi oknami jak najlepiej potrafimy. Twoje zadowolenie będzie dla nas najlepszą zapłatą. Pozytywna opinia natomiast będzie motorem do dalszej pracy i podejmowaniu się coraz to nowych wyzwań. Wysoka jakość tkaniny w uniwersalnych kolorach pozwolą na stworzenie idealnej aranżacji Twojego domu.

Sterowanie elektryczne zaletą rolety screen

Roleta posiada elektryczne sterowanie, które w znacznym stopniu ułatwia codzienne użytkowanie. Żaluzje fasadowe typu screen za pomocą pilota otwierają i zamykają się bardzo komfortowo. Ułatw sobie codzienne funkcjonowanie! Wnętrze jest chronione a klient zyskuje bezpieczeństwo dla swojej rodziny. Rolety screen montuje się je w pomieszczeniach wewnątrz budynków prywatnych, jaki i biurowych.

Produkty naszej firmy cechują się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością. Ciesz się komfortem na tarasach i balkonach i pozwól sobie na trochę przyjemności. Ochrona przed słońcem jest bardzo istotna, zwłaszcza w lecie.

Roleta screen - materiał odporny na uszkodzenia i wysoka jakość wykonania rolet zewnątrznych

W zależności od rodzaju produktów odporność rolet screen jest na bardzo wysokim poziomie. Materiał odporny na blaknięcie i zabrudzenia zachęca do zapoznania się z ofertą. Walka z insektami jest trudna. Roleta jest odporna na tego typu problemy w stu procentach.

Ochrona przed zanieczyszczeniami na balkonie oraz silnym wiatrem to podstawowe zalety rolety screen. W pełni sprawna i funkcjonalna rzecz przyda się w każdym domu.

W pomieszczeniu panuje pełna harmonia. W domach ważna jest prywatność i wykonanie, dlatego też warto sprawdzić wszelkie wymiary. Między innymi wysokość, szerokość oraz dokonać wyboru odcienia pasującego do całości. Zalety rolety screen jest bardzo wiele, aby się o tym przekonać trzeba sprawdzić ofertę.

Tkanina odporna na zabrudzenia - efekt wizualny rolety screen

Zaletą naszych rolet screen jest ich czyszczenie a w zasadzie łatwe utrzymanie w czystości, by wyglądały zawsze jak nowe. Tego typu rolety nie są bardzo problemowe w tym względzie.

Tkaniny rolety są odporne na wszelkiego typu zanieczyszczenia. Pomieszczenie zyskuje na efekcie wizualnym a właściciel zyskuje komfort psychiczny.

Rolety zewnętrzne wyposażone w zwijanie sprawdzą się idealnie w przypadku wymagających klientów. Wszystkie kategorie dostępne są na stronie internetowej.

Ochrona przed nagrzewaniem pomieszczeń wewnątrz jest szczególnie ważna w lecie. Tkanina sprawia, że jest to spełnione w stu procentach. Przyjemny chłód jest zapewniony.

Rolety sceen posiadają sterowanie pilotem, które jest bardzo wygodne i funkcjonalne. Sterowane osłony są wygodne w zastosowaniu. Silny wiatr nie ma szans. Dodatkowo ochrona przed owadami jest wielce istotna. Również za pomocą przełącznika nie musisz ruszać się z miejsca.

Istnieje wiele możliwości, dzięki szerokiej ofercie.

Efekt wizualny jest bardzo istotny, dlatego też kolor ma ogromne znaczenie. Dzięki palecie odcieni każdy potencjalny konsument może wybrać odpowiedni pod względem swoich indywidualnych upodobań.

Montaż rolety screen zip - płaski tył skrzynek w roletach zip

Montaż rolety zip nie jest skomplikowany. Dostawa z roletą zip jest zawsze wcześniej uzgadniana. Profesjonaliści osłon ze skrzynką górną produktu dopilnowują wszelkich szczegółów.

Wymiar produktu i kolor tkaniny jest istotny. System rolet screen z tkaniną antracyt czy też w innym odcieniu pozwala na wykonanie w sposób perfekcyjny. Nie pozwala na przedostawanie się promieni słonecznych do wewnątrz i tym samym zapewnia przyjemny chłód. Dzięki temu możesz czuć się komfortowo.

Sposób montażu klimatyzacji podnosi komfort użytkowania w znacznym stopniu. Kolor antracyt jest bardzo popularny wśród klientów. Montaż z roletami to wykonane zadanie a klient może sterować roletami za pomocą przełącznika.

Rolety zip screen - Podsumowanie

Roleta to wyjątkowa na rynku zaleta, gdyż decyduje ona o ilości światła i ciepła przenikającego do wnętrza pomieszczeń oraz widoczności na zewnątrz. Zastosowane tkaniny, dbają o odpowiednią cyrkulacje powietrza, a także skutecznie zabezpieczają przez insektami i pyłem czy brudem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Właściwości produktu: Roleta materiałowa zewnętrzna screen zip 95

Skrzynia aluminiowa lakierowana proszkowo Wysokość 95mm x Szerokość 95mm

Prowadnice aluminiowe lakierowane proszkowo Szerokość 37,5mm x głębokość 33,5mm

Listwa dolna Wysokość 44mm szerokość 18mm

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Roleta screen Alukonstrukt Screen ZIP 95

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena

Pliki do pobrania