Witamy!

Bramy Segmentowe

Wyceń swoją bramę korzystając z Naszych kalkulatorów lub napisz do Nas na adres biuro@okna-rolety.com a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Jeśli masz pytania ZADZWOŃ +48 788 794 985

6 produkt(ów)

na stronę

6 produkt(ów)

na stronę

Poznaj nasze bramy segmentowe

Bramy garażowe segmentowe to produkt, na który trzeba zwrócić uwagę. Zwłaszcza, że doskonale pasują do budynków w różnym stylu. Ich zastosowanie jest jednak nieco bardziej szersze. Brama segmentowa wyróżnia się tym, że otwiera się pionowo, oszczędzając tym samym miejsce całej bramy, oferując większą szerokość przejazdu. Skrzydła bramy cały czas pozostają pod sufitem, co jest zbawienne dla większych pojazdów.
To również niemała gratka dla osób, ceniących sobie izolacyjność termiczną. Bramy segmentowe składają się z segmentów wypełnionych specjalną pianką, co zapewni dobrą izolację cieplną i zniweluje uszkodzenia. Odporne bramy segmentowe świetnie sprawdzą się o każdej porze roku. Pozwoli Ci też nieco zaoszczędzić na kosztach energii. Współczynnik ciepła dobrze zminimalizuje wszelkie utraty temperatury. Wystarczy wybrać produkty dostępne w naszym sklepie!

Oferujemy produkty, które warto wybrać

  • wysoki stopień funkcjonalności - drzwi od bramy działające z napędem automatycznym,
  • wysokie wrażenia estetyczne wewnątrz i z zewnątrz. Segmentowe bramy są zwijane ku górze lub na bok, w zależności od wybranej konstrukcji. Na pozycje to również bramy segmentowe zwijane ku górze lub w bok, w zależności od wyboru rozwiązania.
  • zabezpieczenie przed uszkodzeniami dzięki wysokim jakościowo materiałom,
  • opcjonalne rozwiązanie zastosowania bram z napędem automatycznym.
  •  większą przestrzeń w pomieszczeniu ze względu na lepsze dopasowanie produktu do garażu.

Na co jeszcze możesz liczyć?
Na budownictwie energooszczędnym się jednak nie kończy. Brama garażowa segmentowa to również wysoka odporność na działanie wiatru i wilgoci. Wszystko to dzięki elementom wykonanym ze stali. Stal nierdzewną dodatkowo cynkowaną ogniowo cechuje najwyższy stopień ochrony przed korozją. Bezproblemowo możesz też odnaleźć profil bramy wykonany z aluminium. Bez obaw! Wszelkie zarysowania nie są im straszne. A w razie potrzeby mamy w swojej ofercie produkty o kilkudziesięciu okleinach i różnych kolorystykach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Odporna i wytrzymała brama dostępna w wielu kolorach z palety RAL? Tak, sprawdź naszą ofertę.

Wybierz bramy garażowe wysokiej jakości

Jeśli chcesz unowocześnić swój garaż, to warto wspomnieć też o możliwości pełnej automatyzacji bramy segmentowej. Wysokiej jakości napędy garażowe zapewniają wygodę, a tym sam możesz korzystać z bramy garażowej wygodnie, bez potrzeby wysiadania z pojazdu. W sytuacji, kiedy dbasz o swój przydomowy warsztat i jego estetykę, to ponadczasowy design bram segmentowych z naszego sklepu na pewno Ci się spodoba. Takiego rozwiązania jeszcze nie było, co jest szczególnie ważne dla domowników, którzy chcą żyć nowocześnie.
Co więcej, bramy wyposażamy w dedykowany napęd do bram garażowych segmentowych, piloty, dodatkowe drzwi od garażu lub otwory okienne o różnej szerokości. Jednym słowem w takie produkty, które pozwalają na unowocześnienie nie tylko garażu, ale i całego wyposażenia. Cenisz sobie automatykę? Bez naszych produktów się nie obejdzie!

Otwórz się na wynik nowoczesnej architektury

Segmentowa brama z dobrą izolacją cieplną potrafi utrzymać temperaturę w nawet ekstremalnych sytuacjach. To zastosowanie, które cenią sobie zarówno nowocześni domownicy, jak i specjaliści od automatyki garażowej.  Segmentowe bramy składają się z blachy grubszej, niż standardowe bramy uchylne. Wszystko to dla Twojego komfortu odczuwalnego nawet w samym domu. No właśnie. Jak bramy garażowe segmentowe wpłyną na komfort w domu?
Trzeba powiedzieć, że częstym problemem występującym zwłaszcza w niewielkich domach jest znacznie ograniczona przestrzeń garażowa, która nierzadko służy  też do przechowywania np. narzędzi ogrodniczych czy innych sprzętów z tworzywa sztucznego. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem są segmentowe bramy garażowe z naszego sklepu.
Wszystko dzięki specjalnym segmentom paneli od bram, które w trakcie otwierania przesuwają się po prowadnicach w górę, aż pod strop. Zastosowanie tego wpływa również na kwestię bezpieczeństwa. Decydując się na tego typu instalację, warto dopasować do swoich potrzeb najbardziej funkcjonalny system bram garażowych tego typu.

Segmentowe bramy garażowe - Nie tylko komfort

Możesz zapomnieć o staroświeckich bramach, które składają się ze słabych jakościowo materiałów. W przypadku bram segmentowych z naszego sklepu nigdy nie wybralibyśmy wątpliwych rozwiązań. To właśnie dzięki nam znajdziesz idealną dla siebie bramę garażową. Wiemy, jak bardzo współcześnie korzysta się z garażu, dlatego żmudne otwieranie rolet z milionem wystających elementów to już przeszłość. Zapewnij sobie tak funkcjonalne pomieszczenie, na jakie zasługujesz!
Automatyczne otwarcie bramy charakteryzuje szybki czas działania oraz umożliwia tym samym zachowanie idealnej odległości między stropem. Minimalna wysokość nadproża dla bramy segmentowej to w końcu około 12-14cm, które świetnie wpasują się do garaży ogrzewanych. Oczywiście taka brama ma jeszcze inne zalety, ale resztę musisz odkryć sam. Szukasz tylko idealnych rozwiązań? Wybór bram z naszego sklepu na to pozwala. Sprawdź nasze produkty już teraz!