Witamy!

Autoryzowany montaż okien

Jesteśmy uczestnikiem programu WINS INSTALATION STANDARD.

Jako CERTYFIKOWANY WYKONAWCA na nasz montaż w systemie WINS dostawca systemu udziela pisemnej 20 letniej gwarancji szczelności. 

Link do opisu systemu: https://wins.tytan.pl/

W celu wykonania wyceny skontaktuj się z nami telefonicznie 788 794 985 lub mailowo: biuro@okna-rolety.com

Montaż okien - najważniejsze czynniki

Montaż okien to dość spory wydatek dla inwestora. Liczy się jakość okien, ale również montaż. Monterzy wykonujący to zadanie powinni odznaczać się fachową wiedzą oraz doświadczeniem. Nasza firma gwarantuje montowanie okien pvc na wysokim poziomie. Żadne usytuowanie okien nie jest dla nas problemem. Wykonawcy posiadają niezbędną wiedzę i praktykę. W pierwszym kroku rozstawiane są klocki podporowe. Następnie przytwierdzamy ramy okna do muru. Konieczne jest przyklejenie ciepłego parapetu. Paroprzepuszczalna izolacja jest jak najbardziej wskazana. Do otworu okiennego osadza się okno na kotwach. Dyble pomagają ustabilizować ramę i ustawić ościeżnicę w prawidłowy sposób. Następnie można wycisnąć piankę. Szczelina  między murem a ramą musi być wypełniona. W etapie końcowym można obrobić okno, ale oczywiście po zastygnięciu panki. Nałożenie tynku na murze jest końcowym etapem. Można też zniwelować wszelkie nierówności w przypadku jakichkolwiek szczelin. Warstwa wewnętrzna, czyli uszczelnienie tworzy taśma paroszczelna. Stanowi swego rodzaju ochronę w stosunku do izolacji termicznej. Uniemożliwia przenikanie pary wodnej i wilgoci do wnętrza budynku. Warstwa środkowa to nic innego jak pianka poliuretanowa. Pełni rolę uszczelnienia i izolacji akustycznej. Warstwa zewnętrzna zabezpiecza przed przedostawaniem się wilgoci do wewnątrz. Jednocześnie taśma paroprzepuszczalna pozwala na odprowadzanie wilgoci z zewnątrz na wewnątrz. Przenikanie powietrza jest dość istotne i ma ogromne znaczenie. Oka z aluminium do wnętrza domu to bardzo dobre rozwiązanie. Samo okno wysokiej jakości zapewnia szczelność i jest energooszczędne. Nieszczelne okna powodują uciekanie ciepła na zewnątrz. W pomieszczeniu jest zimno i pojawia się problem z dogrzaniem. Połączenie wysokiej klasy okien pvc oraz izolacji muru to gwarancja satysfakcji. Prawidłowy montaż okien czy też drzwi balkonowych poprzez ciepły montaż okien chroni przed działaniem warunków atmosferycznych. Istnieją różne techniki montażu okien aluminiowych, jednak prace wykonane przez naszych fachowców spełniają wysokie wymogi klienta co jest kluczowe dla uzyskania rekomendacji.  Ważne aby nasi klienci mieli pewność wykonania zadania w stu procentach.

Montaż okien - montaż drzwi balkonowych

Tak samo jak w przypadku okien tak i w montażu drzwi balkonowych liczy się wykonanie. Brak skraplania się wody na szybie oraz właściwości ich całkowitej szczelności są rezultatem profesjonalnego montażu okien oraz działają na plus producenta. Pod kątem osiągnięcia zamierzonego celu, czyli poziomie ocieplenia ciepły montaż okien w domu zapewnia izolację od wewnętrznej jak i zewnętrznej strony muru. Chroni to mieszkania przed wilgocią i zapewnia komfort użytkowani. W domach, gdzie montowane są okna przesuwne liczy się precyzja wykonawcy. Odpowiednio zamontowane kotwy do ściany w połowie szerokości umożliwiają prawidłowy montaż okna tarasowego lub balkonowego. Ciepłe powietrze nie ucieka dzięki iż zostało zastosowane staranniejsze uszczelnienie ościeżnicy. Zastosowanie uszczelnień trójwarstwowych oraz jednowarstwowych pozwala na dostosowanie sposobu montażu.  W ścianach jednowarstwowych okna wstawia się  do zewnętrznej krawędzi. Fachowcy poświęcą tyle czasu ile będzie potrzeba na wykonanie montażu okien. Każde zadanie należy doprowadzić do końca, aby potencjalny klient była zadowolony.

Montaż okiennic - inwestycja na lata

Okna to rzecz nieodzowna w każdym budynku. Montaż  jest bardzo istotną kwestią. Wybranie firmy skutkuje bezproblemowym użytkowaniem. I tym samym satysfakcją klienta. Wymagania względem firmy montażowej są coraz większe. Profesjonalny montaż okna niweluje skutki uboczne. To znaczy w przypadku samodzielnego montażu okien możemy popełnić mnóstwo gaf.  Wysokiej jakości produkty użyte do montowania ościeżnicy to proste rozwiązanie dla wielu rodzin. Pamiętaj liczy się dobra renoma i tym samym odpowiednio wykonany montaż! Zadaniem naszej firmy jest sprostać oczekiwaniom klienta. Chodzi o opinie i zadowolenie. Należy zatem podjąć wszelkie środki, aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom potencjalnego konsumenta. W tych celach zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów. Materiał do obróbki nad oknem oraz murem umożliwia nam wykonywać pracę na wysokim poziomie. Ciepły montaż okien nie ogranicza nas w żaden sposób. Ich usytuowanie nie stanowi żadnego problemu. Wykonany montaż jest perfekcyjny.  Ze względu na dużą ilość zamówień prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wysoka jakość wykonywanych usług podwyższa standard użytkowania

Sposób montażu w dużej mierze zależy od ich usytuowania. W przypadku jednowarstwowych okno zamontowane jest trochę inaczej. W ścianach jednowarstwowych okno wstawia się bliżej krawędzi zewnętrznej. Okna energooszczędne są bardzo ekologiczne, gdyż ograniczają zużycie ciepła oraz są wyprodukowane z materiałów podlegających recyklingowi. Montażyści dokładają wszelkich starań, aby sprostać wysokim wymaganiom klienta. Prawidłowy montaż okien wykonany w jednoczesnym użyciu stabilnych materiałów jest gwarancją satysfakcji. W zależności od materiału użytego w przypadku ścian dwuwarstwowych czy też jednowarstwowych mur powinien być również odpowiednio zaizolowany. Niezależnie od typu okien i czynników atmosferycznych podejmujemy zadani montażu. Zarówno w oknach jak i drzwiach.  Dodatkowo nasze usługi dają długi okres gwarancji.  Ważniejsza jest dla nas pozytywna opinia. Starannie wykonana izolacja uchroni cię przed przedostawaniem się zanieczyszczeń. Montaż okna w warstwie ocieplenia okna i na ścianie niweluje uszkodzenia w mieszkaniach. W oparciu o zapewnienia naszych fachowców i użyciu prawdopodobnie najwyższej jakości środków do montażu okien, budynki będą idealnym miejscem do spędzenia czasu w komfortowy i zadowalający sposób. Ponadto fachowe doradztwo na podstawie wielu lat doświadczeń uchroni cię przed popełnieniem błędu w montażu. Wykonany montaż poprawi twój komfort życia.  Jakiego efektu poszukujesz? Skontaktuj się z nami i zapoznaj z ofertą.

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę