Witamy!

Drzwi tarasowe

Produkty 1 do 10 z 11

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 10 z 11

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Korzystne rozwiązanie dla domu

Drzwi tarasowe przesuwne to produkty oferowane przez nas wspierające sprawne funkcjonowanie mieszkańców każdego dnia.

System dużych przeszkleń to produkty dające bardzo korzystne rozwiązanie dla domu. Komfort obsługi i stabilna konstrukcja wszystkich elementów to podstawowe zalety drzwi.

Pomieszczenia zyskują więcej światła. Są jaśniejsze i przytulniejsze. Skrzydło z systemem uchylno-przesuwnym pozwala na aranżację każdego kawałka tarasu. Natomiast duże przeszklenia bardzo dobrze się prezentują i poprawiają wizualny wygląd domu. Zarówno taras jak i sam budynek zyskuje.

Przed domem możesz ustawić wymarzony komplet mebli ogrodowych. Tarasowe drzwi to produkt stabilny. Pomimo dużych przeszkleń, rama nie ulega zwichrowaniu. Stabilna konstrukcja i nowoczesna aranżacja przestrzeni czynią drzwi tarasowe przesuwne na wysokim miejscu w rankingu.

Drzwi tarasowe to gwarancja funkcjonalności i energooszczędności

Zastosowanie stabilnej konstrukcji drzwi tarasowych wpływa na długą eksploatację.

Produkty dostępne na stronie są funkcjonalne. Przestrzeń aranżacyjna przed domem jest wizytówką domowników. Zieleń panująca w ogrodzie oraz duży taras to marzenie wielu osób.

Tarasowe drzwi sprawiają, że wnętrza są przestronniejsze. Drzwi tarasowe to produkty zapewniające energooszczędność. Dlaczego? Dzięki wysokiemu współczynnikowi ciepła drzwi tarasowe nie powodują strat w ogrzewaniu. Pomieszczenia są dobrze nagrzane i naświetlone.

Drzwi tarasowe z dużą taflą szyby doskonale doprowadzają światło dzienne do środka. Dzięki dużym przeszkleniom drzwi tarasowe zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrza. Idealnie sprawdzają się w pokoju dziennym lub kuchni, gdzie nasłonecznienie jest wskazane. Takie okna są odpowiednie do pokoju dziecka. Staje się on jasny. Inwestycja na długie lata wymaga zakupu drzwi, okna wysokiej jakości. Liczy się renoma firmy.

Drzwi tarasowe przesuwne zapewniają łatwe otwieranie nawet dzieciom. W każdej chwili mogą wyjść na taras, aby się pobawić.

Bezpieczeństwo w użytkowaniu drzwi tarasowych

Dom jest miejscem, gdzie każdy powinien czuć się bezpiecznie i przytulnie. Dobrze jest nie musieć martwić się o usterki. Okna pvc należą do produktów wysokiej jakości. Dzięki stabilności konstrukcji drzwi tarasowych mamy gwarancję, że otwierane skrzydło nie ulegnie uszkodzeniu.

Oferowane drzwi tarasowe mają duży stopień efektywności energetycznej, jak i stabilizacji, bezpieczeństwa oraz odporności na warunki pogodowe. Otwierają się łatwo i mają barierę akustyczną. System uchylno-przesuwny bądź system odstawno-uchylny są dostępne w naszej ofercie.

Zastosowanie w pomieszczeniu funkcjonalnych rozwiązań jest priorytetem naszej działalności. Każdy taras wymaga innego traktowania. Wielkość oraz szerokość nigdy nie jest identyczna. Drzwi tarasowe przesuwne przez nas montowane do wnętrza posiadają certyfikaty jakościowe.

Klient ma wpływ na kształt i kolor finalnego produktu, może również wybierać spośród szeregu rodzajów szyb – w zależności od miejsca montażu okien, ich nasłonecznienia i funkcji. Kolor drzwi dobrany będzie np. do koloru elewacji.

Drzwi balkonowe - Specjalna konstrukcja zapewniająca wykorzystanie każdej przestrzeni na zewnątrz balkonu

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi, bram, rolet oraz okien. Twój balkon ma wprawione stare okno o niskich parametrach? Skontaktuj się z nami i wybierz okna pvc dla swojego mieszkania.

Drzwi balkonowe zyskają nowego wymiaru a Ty zyskasz wolną przestrzeń do wykorzystania. Drzwi otwierają przestrzeń, rozświetlają pomieszczenie i gwarantują mieszkańcom wygodę w przemieszczaniu się między pomieszczeniem a jego otoczeniem.

Kolor oraz wymiar ustalony będzie podczas spotkania. Warto skorzystać i przekonać się funkcjonalności naszych produktów. Zarówno drzwi jak i okien. Sprawdź jak nasze produkty znajdują zastosowanie w rzeczywistości i zainspiruj się.

Bezpieczeństwo w użytkowaniu drzwi balkonowych stawiamy na pierwszym miejscu. Dajemy dwudziestoletni okres gwarancji szczelności montażu okien. Stosujemy zintegrowane systemy uszczelnień i izolacji drzwi tarasowych. Komfort obsługi z pewnością będzie zadowalający. Ekipa monterska wykona swoje zadanie dokładnie i fachowo.

Szeroki zakres usług dla domu ku zadowoleniu klienta

Wybierając usługi naszej firmy masz pewność bardzo dobrej jakości. Wybierzesz drzwi tarasowe przesuwne oraz drzwi balkonowe. I jednocześnie masz okazję wybrać drzwi wewnętrzne do domu jednorodzinnego, jak i drzwi między klatkowe do mieszkania w bloku.

Posiadamy też w asortymencie markizy tarasowe i balkonowe. Przydają się podczas letnich upałów. Wszystkie produkty dla wnętrza zapewniają energooszczędność oraz bezpieczeństwo.

Długie lata użytkowania możliwe są poprzez zastosowanie mocnych profili ramy w przypadku okien. Wszelkiego rodzaju drzwi są trwałe i odporne na uszkodzenia. Jeśli chodzi o koszty związane z montażem, to są one ustalane indywidualnie z potencjalnym klientem.

O więcej informacji zapytaj naszych konsultantów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą! Sprawdź nasze produkty!