Witamy!

Drzwi tarasowe przesuwne

7 produkt(ów)

na stronę

7 produkt(ów)

na stronę

Wysoka jakość drzwi tarasowych

Drzwi tarasowe przesuwne posiadające duże przeszklenia posiadają elegancki wygląd. Cechują się nowoczesnym designem. Wysoka jakość okna gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania. Produkty dostępne na naszej stronie są odpowiednie na taras i jako okno balkonowe. Mogą zostać wyposażone w dodatkowe udogodnienia.

W jaki sposób wybrać odpowiednie drzwi tarasowe?

Dokonując wyboru drzwi tarasowych do swojego domu należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Czy dany produkt spełnia twoje indywidualne oczekiwania? Czy zyskujesz jakieś dodatkowe opcje poprzez jego kupno? Przesunięcie skrzydła powinno odbywać się płynnie. Wykonanie pomiarów, wycena oraz montaż to opcje bez których realizacja zamówienia byłaby utrudniona. Firma zapewniająca wszelkie opcje jest najlepszym wyborem. Samodzielne wprawianie okna wymagałoby zatrudnienia fachowców, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Nie wspominając już o tym, że o problemach w znalezieniu takiej ekipy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty produktów?

 • szeroki wybór produktów,
 • zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze drzwi tarasowych oraz balkonowych,
 • pomagamy dobrać odpowiednią kolorystykę pasującą do elewacji budynku,
 • dokonujemy niezbędnych pomiarów oraz wyceny drzwi,
 • posiadamy produkty najwyższej jakości stworzone z materiałów spełniających wszelkie normy i standardy,
 • długi okres gwarancji,
 • zapewniamy fachowy montaż okien.

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami w celu zakupu okien renomowanych producentów.

Przesuwne drzwi tarasowe - zalety dużych przeszkleń

Drzwi tarasowe przesuwne z dużymi przeszkleniami są alternatywą do tradycyjnych drzwi balkonowych, jak i tarasowych. Skrzydła z dużymi taflami szkła posiadają wiele zalet. Przede wszystkim przepuszczają do wnętrza mieszkania bardzo dużą ilość światła. Pomieszczenia stają się jaśniejsze, dzięki dużej ilości jasnego dziennego światła. Stają się również optycznie większe niż w rzeczywistości. Dodatkowo systemy okienne przesuwne hst ułatwiają obcowanie z naturą. Przyroda ma bardzo pozytywny wpływ na komfort psychiczny człowieka. Ograniczenie ilości dużych murów nadaje budynkowi pewnej lekkości i większej przestronności. Tarasowe drzwi przesuwne zapewniają wygodne przejście z domu na taras lub balkon.

Drzwi tarasowe przesuwne - oszczędność energii elektrycznej

Przesuwne drzwi tarasowe i przesuwne drzwi balkonowe wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów pvc zapewniają redukcję kosztów ogrzewania i prądu. Skrzydła trzyszybowe spowalniają wychładzanie się pomieszczenia zimą. Natomiast latem ograniczają zbytnie nagrzewanie się. Długie lata użytkowania pozwalają zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy na opale.

Drzwi tarasowe przesuwne - wysoka jakość materiałów gwarantuje satysfakcję klientów

W przypadku drzwi tarasowych bardzo istotna jest jakość wykonania. Materiał pvc wysokiej jakości zapewnia stabilność w drzwiach. Okna pvc otwierane za pomocą systemów przesuwnych zapewnia w każdym pomieszczeniu dodatkowe miejsce aranżacyjne na zewnątrz, jak i wewnątrz. Aranżacja tarasu będzie łatwiejsza i efektywniejsza. Piękny ogród będzie widoczny dla oka użytkownika przez cały rok. Poprzez wdrożenie stabilnej konstrukcji ramy i skrzydła przesuwanie jest bardzo wygodne i łatwe. Wszystkie elementy potrzebne do montażu okien pvc są dostępne w standardzie. Istnieje możliwość wykonania okien na wymiar. U nas znajdziesz kilka odcieni ram, które z pewnością będą współgrały z elewacją twojego domu. W naszej ofercie dostępne są drzwi tarasowe uchylno-przesuwne w wielu wersjach . Dwadzieścia lat doświadczenia na rynku zapewnia naszym klientom sto procent satysfakcji z przebiegu transakcji. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej. Sprawdź i przekonaj się sam!

Zalety korzystania z naszych usług

Nasza firma oferuje produkty dla domu poprawiające design aranżacyjny. Twój dom zyska na wyglądzie poprzez zamontowanie drzwi tarasowych lub drzwi balkonowych. Ruchome skrzydło balkonowe gwarantuje stabilne otwieranie. Pomieszczenie chronione jest przed włamaniem i ma ochronę akustyczną na przyzwoitym poziomie. W przypadku chęci zakupu naszego produktu podpowiadamy odnośnie doboru wielkości i kolorów. Obsługa klienta na wysokim poziomie jest naszym priorytetem. Poprzez wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań klient zyskuje dogodną przestrzeń, trwałość, stały kontakt za wszystkich etapach realizacji zamówienia oraz profesjonalny montaż okna w domu.

Drzwi tarasowe - paleta kolorów dostosowana do każdego rodzaju wnętrz

Drzwi tarasowe to produkty poprawiające jakość życia. Zwiększona funkcjonalność w domu w znacznym stopniu poprawia komfort życia. Idealne zestawienie kolorystyki panującej wewnątrz mieszkania, jak i na zewnątrz tworzy jedną spójną całość. Dostępne kolory drzwi tarasowych to między innymi:

 • złoty dąb,
 • ciemny dąb,
 • orzech,
 • mahoń,
 • antracyt.

Należy nadmienić, iż kolorystyka drzwi może być jednostronna lub dwustronna.

Drzwi zapewniają kontakt z otoczeniem z zewnątrz - kontakt z naturą

Produkty na stronie firmy otwierają oczy na świat. Dlaczego? Materiał do wyprodukowania okien jest bardzo wytrzymały i zapewnia stabilność na wysokim poziomie. Dzięki temu zastosowanie dużych przeszkleń jest realne. Duże szyby skrzydeł pozwalają podziwiać dzień po dniu piękno przyrody. Możesz cieszyć się ogrodem o każdej porze roku. I obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. Wygoda w użytkowaniu sprawia, że w każdej chwili możesz wyjść i zaczerpnąć świeżego powietrza. Zobacz jakie to proste. Z nami masz szansę wyposażyć swój dom w nowoczesne technologie. Kontakt z naturalnym światłem dobrze nastraja i ociepla każde pomieszczenie. Z naszej szerokiej kolekcji możesz wybrać drzwi idealne. Kolory imitujące naturalne drewno wprowadzą niepowtarzalny klimat.

Drzwi tarasowe, drzwi balkonowe - opcja montażu w zasięgu ręki

Drzwi tarasowe mogą być zamontowane przez naszą firmę. Oczywiście dokonujemy również pomiarów. Każdy klient ma do wyboru kilka rodzajów drzwi tarasowych. Chodzi tutaj między innymi o ilość skrzydeł. Jeśli chodzi o wyposażenie produktu, to wymienić można: okucie okna, ciepła rama, skrzydło może mieć zaokrąglony profil, nawiewnik okna sterowany ręcznie, nawiewnik okna ciśnieniowy, nawiewnik higrosterowany. Paleta kolorów drzwi zawarta jest na naszej stronie. Przeszklenia skrzydeł i ich specyfikację znajdziesz również na stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. W przypadku okien z pewnością potrzebujesz fachowego doradztwa. Postaramy odpowiedzieć na każde pytanie.