Witamy!

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe w atrakcyjnej cenie

Klasyczne jednoskrzydłowe drzwi balkonowe przesuwne jako nowoczesne przeszklenia

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe to świetny wybór w domach z małym metrażem do zagospodarowania. Wyroby uznanych producentów z naszej oferty gwarantują wieloletnią eksploatację bez utraty funkcjonalności. Drzwi na balkon nie mają stanowić jedynie komfortowego wyjścia na zewnątrz. Powinny być również ciekawym elementem aranżacji fasady domu, co dzięki oferowanym przez nas produktom jest możliwe. Bogate wzornictwo oraz różnorodność proponowanych modeli umożliwiają dobranie produktu do stylu, w jakim urządzony jest dom - każdy wybierze tutaj coś dla siebie.

4 produkt(ów)

na stronę

4 produkt(ów)

na stronę

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe i ich funkcjonalne użytkowanie jest bardzo istotne w codziennym życiu. Balkon jest dla osób mieszkających w bloku jedynym miejscem relaksu.

Przebywanie na świeżym powietrzu poprawia samopoczucie, co jest istotne dla sprawnego funkcjonowania. System uchylno-przesuwny drzwi balkonowych usprawnia komfortowe otwieranie i zamykanie. Dzięki takiemu zastosowaniu zyskujesz więcej miejsca. Podobnie jest w przypadku drzwi tarasowych.

Zakup drzwi balkonowych z usługą montażu sprawia, że produkt jest gwarancją bezpieczeństwa.

Dzięki fachowemu wprawieniu zarówno okno jak i drzwi dwuskrzydłowe balkonowe dadzą pożądany efekt.

Drzwi balkonowe - funkcjonalność i bezpieczeństwo

Wyjście z domu na taras powinno być jak najbardziej funkcjonalne i komfortowe. Klient ma do wyboru dwie opcje okna tarasowego jednoskrzydłowego w zależności od upodobań.

System uchylno-przesuwny oraz system odstawno-przesuwny. Specjalna konstrukcja skrzydła pozwala na otwieranie bez najmniejszego problemu pomimo dużych rozmiarów.

Drzwi balkonowe HST, to produkt posiadający system podnoszono-przesuwny. System uchylno-przesuwny drzwi balkonowych usprawnia komfortowe otwieranie i zamykanie. Dzięki takiemu zastosowaniu zyskujesz więcej miejsca. Ich otworzenie nie zabiera więc przestrzeni z wnętrza pomieszczenia. Wytrzymała i stabilna konstrukcja pozwala na tworzenie dużych przeszkleń. Szerokość w zależności od wybranego schematu otwierania może osiągać nawet do 6 m i wysokości do 3 metrów. Regulacja drzwi balkonowych jest bardzo łatwa. W przypadku drzwi dwuskrzydłowych z ruchomym słupkiem warto zaznaczyć, iż część zawierająca ruchomy słupek może być wyłącznie otwierana bez opcji uchylenia.

Drzwi harmonijkowe to mniej popularne rozwiązanie od tych zaprezentowanych powyżej. Drzwi harmonijkowe najczęściej składają się z dwóch części: skrzydła rozwieralnego (lub uchylno-rozwieralnego) oraz dwóch lub więcej skrzydeł. Przesuwają się po prowadnicach górnych. W przypadku modeli bardzo ciężkich konieczne jest jednak zastosowanie dodatkowych prowadnic dolnych. Otwieranie drzwi składanych wcale nie wymaga dużego nakładu siły. Producenci dążą do tego, aby tworzyć coraz płynniejsze i lżejsze systemy.

Drzwi balkonowe pcv - Wyraz nowoczesności oraz zgodność z najnowszymi trendami

Drzwi balkonowe jednoskrzydłowe czy drzwi balkonowe dwuskrzydłowe przesuwne są wyrazem nowoczesności i są zgodne z najnowszymi trendami przy jednoczesnych zachowaniu bezpieczeństwa. Umożliwia to uzyskanie bardzo dużych przeszkleń. Sprawdza się to doskonale w nowoczesnych projektach architektonicznych. Między innymi domach prywatnych oraz budynkach firmowych. Okno balkonowe jednoskrzydłowe z naszej oferty pasuje do każdego stylu aranżacji.

Produkty naszej firmy dają możliwość tworzenia drzwi tarasowych o dużych gabarytach. Zarówno taras jak i sam budynek zyskuje na wyglądzie wizualnym.

Okna i drzwi balkonowe jednoskrzysłowe w kolorze drewna wpasuje się idealnie do każdej elewacji. Szeroki zakres kolorów ramy daje klientowi wybór pod względem jego indywidualnych potrzeb.

Zobacz ofertę produktów oraz usług i wybierz nowoczesne przeszklenia dla swojego domu.

Drzwi balkonowe przesuwne - plusy z posiadania nowoczesnych rozwiązań

Główną zaletą drzwi balkonowych jest prosta konstrukcja, która stwarza mniejsze ryzyko awarii. Drzwi balkonowe są nieodzownym elementem w niemalże każdym domu. Ich właściwy wybór zapewnia bezproblemowy i długi czas użytkowania.

Zadowolenie potencjalnego klienta jest sprawą priorytetową dla każdej firmy z wysoką renomą. Opinie klientów są bardzo istotne oraz budujące. Zachęcają do dalszej pracy.

Drzwi przesuwne cechują się niezwykłą wygodą w użytkowaniu. Specjalny system uchylno-przesuwne pozwala na przesuwanie skrzydła o dużej szerokości. Dzięki temu można w sposób optymalny wykorzystać przestrzeń znajdującą się w obrębie wyjścia na taras i balkon.

Szerokie światło przejścia to kolejny plus wyróżniający drzwi i okna  spośród innych produktów na rynku. Zarówno okucie okna jak i szyby są bardzo stabilne. Odznaczają się wizualną lekkością.

Każdy produkt posiada bardzo dobrą termoizolacyjność. Zapewnia to oszczędności cieplne. Poprzez nowoczesne rozwiązania zastosowane w drzwiach klient zyskuje komfort niezawodność użytkowania.

Duże przeszklenia powiększają optycznie wnętrze. Piękny widok na zewnątrz jest bardziej dostrzegalny i przejrzysty. Dają izolację akustyczną. Mimo dużych gabarytów drzwi balkonowe otwierają się bardzo wygodnie. Sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach ze względu na swoją uniwersalność.

W przypadku drzwi balkonowych jednoskrzydłowych możemy zastosować opcję niskiego progu, co pozwoli nam ograniczyć bariery architektoniczne, a także uzyskać nowoczesne i bardziej praktyczne wyjście na taras. W drzwiach balkonowych dwuskrzydłowych z ruchomym słupkiem próg może mieć postać standardową albo obniżoną podobnie, jak to bywa w drzwiach jednoskrzydłowych.  Ruchomy słupek oznacza, że ten element konstrukcyjny jest trwale połączony z jednym skrzydeł, dzięki czemu po otwarciu obu skrzydeł uzyskujemy wolną przestrzeń. Rozwiązanie z niskim progiem, ułatwi bezpieczne poruszanie się osób starszych, dzieci, czy też niepełnosprawnych.

Drzwi jednoskrzydłowe czy drzwi balkonowe dwuskrzydłowe lub drzwi tarasowe ze słupkiem stałym nie różnią się niczym, poza wymiarem, od standardowych okien. Plusem tych rozwiązań są z pewnością zazwyczaj ich dosyć dobre właściwości użytkowe w zakresie odporności na wiatr i wodę, jak również przepuszczalności powietrza.

Niezależnie czy są to drzwi balkonowe, czy też drzwi tarasowe jednoskrzydłowe cieszą się sporą popularnością wśród klientów. Wszystkie drzwi PCV i dane ich można sprawdzić na stronie sklepu lub kontaktując się z nami telefonicznie.

Drzwi balkonowe - Wysoka jakość wyrazem funkcjonalności

Zarówno drzwi jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe - wszystkie dane oraz produkty pokazane są na stronie internetowej.

Drzwi balkonowe posiadają mocne okucie, które zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed ewentualnym włamaniem. Bardzo dobre dane czynią każde okno przez nas oferowane stabilnym i mocnym. W praktyce oznacza to, że uchylanie, zamykanie i otwieranie odbywa się bez najmniejszego problemu. Takie rozwiązanie jest zawarte w standardzie.

Drzwi i okno to produkt zapewniający sprawne funkcjonowanie. Zarówno w przypadku firm jak i osób prywatnych liczy się wysoka jakość. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i nasi Klienci otrzymują drzwi balkonowe wykonane pod wymiar, na indywidualne zamówienie.

Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy skontaktować się z nami w celu uzyskania informacji. Każdy produkt mam możliwość wyboru wielkości. Kolor również jest dopasowywany do potrzeb klienta. Najczęściej spotyka się drzwi PCV o kolorze białym, jednak kolorystyka jest o wiele bardziej bogata. Sprawdź! Okno balkonowe jednoskrzydłowe w atrakcyjnej cenie odmieni Twój dom!