Witamy!

Okna PCV dwuszybowe (1-komorowe) - bardziej solidna alternatywa dla klasycznych okien drewnianych

Okna dwuszybowe

Pragniemy przedstawić okna dwuszybowe, które są świetnym rozwiązaniem zarówno do piwnic, domków letniskowych, jak i do budynków mieszkalnych. Wyroby dostępne są w kilku różnych wariantach, różniących się zastosowanymi mechanizmami otwierania oraz rozmiarami. Każde okno dwuszybowe z naszego asortymentu jest gwarancją wysokiej jakości produktu oraz najlepszej estetyki wykonania. Oprócz sprzedaży zapewniamy również fachowy montaż wraz z usunięciem i utylizacją starych okien, pomiarami i kompleksową obróbką. Okna PCV dwuszybowe dostępne są w przystępnych cenach dla każdego - zapraszamy do zapoznania się z cenami naszych usług!

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę

Atrakcyjna oferta okien dwu oraz trzyszybowych

Zarówno okna dwuszybowe, jak i trzyszybowe dostępne są na stronie firmy. Jak sama nazwa wskazuje, można wybrać okna z dwiema lub trzema szybami. Dostępne pakiety szybowe wspomagają energooszczędność, a jednocześnie pomagają na uzyskanie w pomieszczeniu odpowiedniej temperatury. Każdy klient ma możliwość indywidualnej wyceny okien dwuszybowych. Wartość cenowa jest zależna od rodzaju okien. Duża powierzchnia wymaga zamontowania większych okien. Dozwolone wartości okien są restrykcyjnie przestrzegane.

Okna trzyszybowe czy dwuszybowe - Jaką liczbę szyb wybrać w naszych oknach?

Okna trzyszybowe i dwuszybowe mają ramy z tworzywa sztucznego. Współczynnik przenikania ciepła okien dwuszybowych wynosi 1,1 Ug, natomiast trzyszybowych ma 0,5 Ug. Stąd wniosek, iż trzy szyby są cieplejsze. Koszty ogrzewania pomieszczenia naszego mieszkania ulegają w tym przypadku zmniejszeniu, jakim jest opał. Jeśli chodzi okna z trzema szybami to prawda jest taka, iż przepuszczają one mniej promieni słonecznej. W takiej sytuacji zimą słońce nie będzie nagrzewać pomieszczenia.

Inaczej jest latem i działa to na korzyść, gdyż uzyskamy większy chłód w pomieszczeniach. Która opcja jest lepszym rozwiązaniem? Należy się zastanowić, które w zupełności wystarczą. Jest to kwestia indywidualna. Zarówno jedne jak i drugie spełniają obowiązujące normy jakościowe w kategorii przepisów techniczno-budowlanych.

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu okien dwuszybowych?

Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, czyli rodzaj szyby, ramę i opcje otwierania. Okna trzyszybowe i dwuszybowe przepuszczają dźwięk o tej samej średniej częstotliwości. Aby to zmienić, należy pamiętać, aby wybrać inną grubość szkła okna, a nawet zdecydować się na folię dźwiękochłonną. Zastosowanie takiej opcji podnosi właściwości okna i zmniejsza poziom hałasu przedostającego się do wnętrza domu. Jest to większa inwestycja dodatkowo montowana w oknie.

Podczas zakupu powinniśmy zwrócić uwagę na parametry techniczne okna. Wybór okien zależy oczywiście do klienta, co powinno być ustalone przed zakupem. Jednakże współczynnik przenikania ciepła nie powinien przekroczyć 0,9 W/m2K. Ten współczynnik wskazuje na izolację cieplną. Zalicza się tutaj współczynnik przenikania ciepła ramy okiennej oraz całego okna i współczynnik przenikania ciepła szyby i pakietów szybowych.

Okna dwuszybowe najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach do temperatury niższej od 16 stopni Celsjusza. Zarówno okna dwu jak i w przypadku okien trzyszybowych trzeba je dostosować do rodzaju  pomieszczeń budynku. Okna dwuszybowe zamontowane w domu letniskowym czy też garażu doskonale spełnią swoje zadanie.   

Zmiana pakietu okna dwuszybowego na okna trzyszybowe - czy może może odgrywać kluczową rolę w ogrzewaniu wnętrza domu?

Ilu komorowe mogą być profile okienne? Czy to prawda, że im więcej komór, tym lepsze okna? Sprzedawcy twierdzą często, że im więcej komór, tym lepszy jest profil okienny. Czy to chwyt marketingowy czy prawda? W pewnym sensie ilość komór ma wpływa na jakość okna. Jednak w praktyce dla klienta ważne są inne parametry, aczkolwiek powiązane z budową komór okna.

Wymiana okien dwuszybowych na okna trzyszybowe w swoim domu może odgrywać rolę w ogrzewaniu wnętrza. Dostateczna ilość ciepła z pewnością pomoże zmniejszyć koszty grzewcze.

Okna z pakietem dwuszybowym są swego rodzaju standardem, gdyż są często wybierane. Odpowiednia izolacja murów zatrzymuje ciepło wewnątrz mieszkania i takie okna są energooszczędnym rozwiązaniem w Twoim mieszkaniu. Okna o dobrym współczynniku przenikania ciepła i ciepłymi ramkami dystansowymi o odpowiedniej szerokości komór montowane po zakupie z powodzeniem się sprawdzają.

Produkty stosowane w oknach są bardzo dobrej jakości i zapewnią oszczędność ze względu na zastosowanie odpowiedniego współczynnika przenikania ciepła, jakość szkła szyb, idealnej tafli szkła oraz spełniające prawo budowlane. Przegrody drzwi okien są odpowiedniej odległości a sama szyba zespolona jest argonem, co powoduje zwiększenie oszczędności opałowych inwestorów. Okno jest ciepłe a zespolone tafle wypełnione gazem szlachetnym, co podnosi jego użyteczność. Niweluje to straty w ogrzewanym budynku.

Na rynku dostępne są różne pakiety szybowe. Okno jest inwestycją na długie lata, dlatego wielce ważne i istotne jest znaleźć okna dwukomorowe lub okna jednokomorowe dla swojego mieszkania o odpowiednich parametrach.

Możemy pomóc podjąć właściwą decyzję w wyborze okien. Przedstawimy niezbędne współczynniki i rozwiązania, które będą miały duże znaczenie w rzeczywistości. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, aby końcowa decyzja była jednoznaczna. Zapewniamy montaż w każdym wypadku.   

Polscy producenci - Specjaliści w firmie ułatwią dokonanie wyboru typu okna dwuszybowego do Twojego domu

W przypadku okien dwuszybowych zaleca się montowanie do wnętrz słabiej ogrzewanych. Budynki takie nie potrzebują bardzo dużej izolacji w postaci okien. Należy wybrać okna dwuszybowe do piwnic, garaży altanek itp. Pakiety trzyszybowe to opcja opłacalna w pomieszczeniach częstego użytku. Budynek mieszkalny powinien zapewnić godne warunki swoim mieszkańcom.

Warto wspomnieć o wielkości okien dostosowanych w zależności do rodzaju wnętrza mieszkania. Na przykład w salonie warto wybrać rozwiązanie w oknach trzyszybowych o dużej wielkości. Okno trzyszybowe o dużej powierzchni tafli szkła odda więcej światła.  Dom będzie jaśniejszy. Ma to wpływ na komfort użytkowania.

Kompleksowa obsługa z montażem

Większość klientów zamawia dla siebie okna trzyszybowe z montażem. Różnica w ofercie w odniesieniu do ilości szyb może okazać się znacząca. Podobnie jest z eksploatacją. Dzięki wysokiej jakości materiałów zarówno dwóch, jak i trzyszybowych pakietów klient może liczyć na satysfakcję z zakupu. Przy zakupie warto zwrócić uwagę jeszcze na kilka kwestii, czyli rodzaj szyby, ramę czy opcje otwierania.

Należy podkreślić, że dojeżdżamy do potencjalnego klienta w celu dokonania wyceny zwłaszcza w przypadku niezdecydowania inwestora. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiedź na każde zadane pytanie o wyborze odpowiednich okien jest bardzo ważna. W internecie przedstawiona jest oferta naszej firmy.

Dostawa odbywa się na terenie całego kraju. Sprawdź naszą ofertę i wybierz okna dwuszybowe w atrakcyjnej cenie idealne do swojego domu.