Witamy!

Żaluzja fasadowa

 • System Z90 oraz C80
 • Szerokość maksymalna 4000mm
 • Wysokość maksymalna 4000mm
 • Silnik SOMFY w standardzie 
 • 9 Kolorów żaluzji 
 • Dostawa na terenie Całej Polski
 • Możliwość zamówienia wraz z usługą montażu 

Dostępność: W magazynie

264,00 zł
Wybierz rodzaj okna
Podaj szerokość całkowitą żaluzji w mm
Podaj wysokość całkowitą żaluzji w mm
Wybierz kolor elementów aluminiowych żaluzji.
Wybierz napęd
Wybierz dodatki. Piloty są kompatybilne wyłącznie z silnikiem radiowym RTS. Nie współpracują z silnikiem radiowym IO

* wymagane pola

Opis produktu

Żaluzja fasadowa w wycenie kalkulatora posiada następujące wyposażenie:

 • Kompletna żaluzja z lamelami Z90 lub C80
 • Wieszaki górne 
 • Prowadnice listwowe typ 2
 • Uchwyty prowadnic 
 • Silnik Somfy 

Cena nie zawiera (należy dokupić jako oddzielne produkty)

 • Blach osłonowych
 • Boków blach osłonowych

Kalkulator wycenia żaluzję uznając wprowadzoną szerokość oraz wysokość jako wymiary całkowite po obrysie zewnętrznym. Należy zatem pamiętać o doliczeniu wysokości blachy osłonowej zgodnie z poniższą tabelą:

Przy wyliczaniu wysokości blachy osłonowej sugerujemy, aby do wysokości pakietu (odczytanej z tabeli) dodać 35 mm,
co umożliwi zasłonięcie wieszaków rynny górnej i da pewność, że pakiet będzie w całości schowany za blachą osłonową.

Np. Jeśli chcemy wycenić żaluzję fasadową z lamelami Z90 o wysokości okna 1400mm pakiet będzie miał wysokość 200mm (wartość odczytana z tabeli) należy doliczyć jeszcze 35mm co daje nam łączną wartość 1635 zatem należy zastosować blachę osłonową o wysokości 290mm(wartość odczytana z tabeli). Aby wycenić wysokość całkowitą żaluzji należy więc przyjąć 1400+290= 1690mm

Dokładny opis techniczny produktu wraz z wszelkimi szczegółowymi rysunkami znajduje się w zakłace pliki do pobrania "katalog żaluzji fasadowych". Przed zakupem należy zapoznać się z załącznikiem w celu uniknięcia błędów wynikających ze złożoności zamawianego produktu.

Żaluzja fasadowa - nowoczesna roleta zewnętrzne

Jeżeli chcesz ochronić dom przed dostępem promieni słonecznych i nadmiarem ciepła, możesz skorzystać z szeregu obecnie dostępnych opcji na rynku. Do najpopularniejszych rozwiązań należą rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe. W dzisiejszych czasach renomowani deweloperzy oraz inwestorzy decydują się na montowanie różnorakich osłon okiennych.

Żaluzje fasadowe coraz częściej są montowane w nowoczesnych domach, biurach, pawilonach handlowych czy bankach. Są instalowane na zewnątrz pomieszczenia. To wysokiej jakości osłony zewnętrzne, które zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi, a przy tym doskonale komponują się z wystrojem wnętrz. Ich skutek uboczny to obniżenie poziomu hałasu.

Intensywność oświetlenia pokoju jest regulowana poprzez płynne sterowanie ruchomymi częściami tych osłon pod konkretnym kątem. Istnieje możliwość zintegrowania żaluzji fasadowych z systemem automatyki pogodowej. Dzięki niej produkt zamyka się i otwiera o konkretnych porach. Rozwiązanie, w którym wykorzystywany jest automatyczny napęd elektryczny charakteryzuje się największą praktycznością.

Fasadowe żaluzje to innowacyjna i świetna ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Co więcej, cechuje je nowoczesny wygląd, odporność na czynniki atmosferyczne i dowolny wymiar produktu.

Żaluzje fasadowe są montowane na prowadnicach, które można przyczepić zarówno do fasady budynku, jak i ramy okna. Ich lekka, modernistyczna budowa jest doskonała do budynków z dużymi przeszkleniami. Te nowoczesne rolety zewnętrzne dodadzą charakteru pomieszczeniom - zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Wpasują się w takie miejsca jak salon, czy pokój dzienny. Produkowane na indywidualny wymiar wspaniale dopasują się w Twój budynek mieszkalny. Warto zastanowić się nad zakupem żaluzji, które znajdziesz w nasze ofercie.

Żaluzja fasadowa - funkcjonalność i komfort użytkowania

Żaluzje fasadowe ograniczą dostęp słońca do Twojego wnętrza, a przy tym są bardzo modernistyczne. Z odpowiednią żaluzją zapewnisz ochronę przed wilgocią, bez względu na porę roku. Te produkty są najlepszym wyborem dla osób, którym zależy na połączeniu funkcjonalności z wygodą użytkowania. W ich przypadku możliwe jest płynne sterowanie - klasyczne sterowanie ręczne lub nowoczesne, elektryczne.

Zapewniają wygodę, ułatwiają oszczędność energii, wspomagają pracę klimatyzacji oraz poprawiają bezpieczeństwo, jako dodatkowa bariera Twojego budynku. Posiadają właściwości termoizolacyjne także w zimę. Pozwalają na ograniczenie wydatków związanych z ogrzewaniem domu. Co ciekawe, to właśnie przez duże okna ucieka najwięcej ciepła - specjaliści twierdzą, że aż do 15%. Pomiędzy oknem, a opuszczoną roletą tworzy się przestrzeń, pełniąca rolę izolacji cieplnej. Jest to tak zwana "poduszka powietrzna". Skutkuje to pozostawaniem optymalnej temperatury wewnątrz budynku, a to ma z kolei wpływ na wysokość rachunków. Konsekwencją instalacji elektrycznych żaluzji jest obniżenie wydatków na ogrzewanie, nawet o 15%.

Te innowacyjne rolety zewnętrzne, chroniące wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem, są proste w montażu. Ich obudowy mogą być okleinowane lub malowane.

Dzięki szerokiej gamie swoich funkcji, przyczynią się do prawidłowego rozkładu temperatury w pomieszczeniu. Zewnętrzne żaluzje mogą być w pełni automatyczne. a niektóre z nich posiadają możliwość sterowania przez Internet lub przez pilota. Połączone z systemem klimatyzacji stwarzają możliwość stworzenia inteligentnego budynku, który będzie też ekologiczny.

Fasadowe żaluzje dla każdego - doskonałe osłony okienne w Twoim domu

Żaluzja fasadowa to dobre rozwiązanie, gdy masz wysokie oczekiwania względem produktu ochronnego przed słońcem, wymagają jednak odpowiedniego planowania już na etapie projektu. Odpowiedni projekt sprawdzi się także w przypadku dużych okien, sięgających od sufitu do podłogi.

Pierwszą rzeczą, którą będzie trzeba wybrać, aby żaluzja pasowała do pozostałych elementów, jest kolor. W zależności od tego jak wykończone są Twoje ściany, dobrze zdecydować się na taki odcień, który będzie podobny. Dzięki temu swoim wyglądem nie zaburzą stylu Twojego domu, a będą współtworzyć z nim całość.

Nowoczesne technologie ułatwiają korzystanie z systemu żaluzji. Elektryczne silniki nadadzą modernistycznego charakteru Twoim pomieszczeniom. W wielu przypadkach likwidują konieczność inwestycji w klimatyzację, której cena jest wysoka. W prostej wersji taka żaluzja jest stosunkowo niedroga - ich mocna strona to niewygórowana cena, przez co są dostępne dla każdego. Żaluzje fasadowe to optymalne rozwiązanie dla wielu - może się okazać, że i dla Ciebie!

Montaż żaluzji fasadowych

Żaluzja fasadowa charakteryzuje się łatwym montażem. Zestaw do montażu żaluzji posiada prowadnice oraz kasety. Żaluzje montuje się pod warstwą ocieplenia budynku, dzięki temu z zewnątrz widoczne są tylko eleganckie lamele, wykonane z aluminium. Aluminium jest bardzo odporne na czynniki wewnętrzne, a dodatkowo z zewnętrznej strony jest malowane na różne kolory. Lamele można ustawiać pod różnym kątem - pozwala to szeroką regulację.

Żaluzje oraz rolety zewnętrzne, jak każdy wyrób budowlany, cechują się pewnymi warunkami zabudowy, które należy zachować aby ich montaż był trwały, estetyczny i zapewniał odpowiednie warunki eksploatacyjne.

Na etapie projektu powinno się uwzględniać przede wszystkim wystarczającą przestrzeń i szerokość do montażu prowadnic, a także możliwość odpowiedniej izolacji punktów styku elementów produktu ze ścianą (nadprożem), oraz zapewnienie swobodnego dostępu w przypadku cyklicznych, koniecznych przeglądów serwisowych.

Szeroki wybór żaluzji fasadowych w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdziesz dostępne, różnorodne fasadowe żaluzje, wybitnie funkcjonalne. Wybierz nasze produkty, szczególnie gdy interesują Cię takie rzeczy jak nowoczesne rozwiązania, darmowa dostawa i niewygórowana cena.

Pomożemy Ci dobrać fasadowe żaluzje pod odpowiednią wysokość i szerokość.

W ofercie mamy także filtry fasadowe i silniki, jednak ich kosztu nie obejmuje cena żaluzji. Wspólnie dobierzemy silnik, aby łatwiej obsługiwać żaluzje. Wybierz nasz sklep, aby uzyskać kompleksową pomoc.

Jeżeli masz pytania o fasadowe żaluzje i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Jeżeli nie jesteś w stanie dokonać montażu samodzielnie, skorzystaj z usług profesjonalisty. Zobacz nasze produkty, aby znaleźć doskonałe rozwiązania żaluzji w niewygórowanej cenie.

Nasza oferta posiada szereg modeli żaluzji fasadowych, które łączy zdolność do zaciemniania zewnętrznych otworów okiennych, czy też szklanych fasad. Każdy produkt obsługuje się z niezaprzeczalną łatwością. Stosowane u nas rozwiązania gwarantują płynne i sprawne sterowanie żaluzjami. Mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.

Nasze żaluzje zewnętrzne są nowoczesne, dzięki czemu będą pasować do domów bogatych w innowacje, w których stosuje się system inteligentnego zarządzania. Zintegrujesz je z czujnikami pogodowymi. Dobierz żaluzje fasadowe pod swoje indywidualne potrzeby. Zabezpiecz dom przed hałasem, słońcem i intruzami!

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dobrze dobrane stanowią inwestycje na lata. Aby wiedzieć, co jest obecnie na topie, sprawdź nasze kategorie - Nowości i Popularne. Aby poznać więcej szczegółów naszych rozwiązań, skontaktuj się z nami - z przyjemnością udzielimy Ci odpowiedniej pomocy. Spraw sobie taką żaluzję do domu!

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Żaluzja fasadowa

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena

Pliki do pobrania

View File Katalog żaluzji fasadowych Rozmiar: (2.34 MB)