Witamy!

Żaluzja fasadowa

 • System Z90 oraz C80
 • Szerokość maksymalna 4000mm
 • Wysokość maksymalna 4000mm
 • Silnik SOMFY w standardzie 
 • 9 Kolorów żaluzji 
 • Dostawa na terenie Całej Polski
 • Możliwość zamówienia wraz z usługą montażu 

Dostępność: W magazynie

264,00 zł
Wybierz rodzaj okna
Podaj szerokość całkowitą żaluzji w mm
Podaj wysokość całkowitą żaluzji w mm
Wybierz kolor elementów aluminiowych żaluzji.
Wybierz napęd
Wybierz dodatki. Piloty są kompatybilne wyłącznie z silnikiem radiowym RTS. Nie współpracują z silnikiem radiowym IO

* wymagane pola

Opis produktu

Żaluzja fasadowa w wycenie kalkulatora posiada następujące wyposażenie:

 • Kompletna żaluzja z lamelami Z90 lub C80
 • Wieszaki górne 
 • Prowadnice listwowe typ 2
 • Uchwyty prowadnic 
 • Silnik Somfy 

Cena nie zawiera (należy dokupić jako oddzielne produkty)

 • Blach osłonowych
 • Boków blach osłonowych

Kalkulator wycenia żaluzję uznając wprowadzoną szerokość oraz wysokość jako wymiary całkowite po obrysie zewnętrznym. Należy zatem pamiętać o doliczeniu wysokości blachy osłonowej zgodnie z poniższą tabelą:

Przy wyliczaniu wysokości blachy osłonowej sugerujemy, aby do wysokości pakietu (odczytanej z tabeli) dodać 35 mm,
co umożliwi zasłonięcie wieszaków rynny górnej i da pewność, że pakiet będzie w całości schowany za blachą osłonową.

Np. Jeśli chcemy wycenić żaluzję fasadową z lamelami Z90 o wysokości okna 1400mm pakiet będzie miał wysokość 200mm (wartość odczytana z tabeli) należy doliczyć jeszcze 35mm co daje nam łączną wartość 1635 zatem należy zastosować blachę osłonową o wysokości 290mm(wartość odczytana z tabeli). Aby wycenić wysokość całkowitą żaluzji należy więc przyjąć 1400+290= 1690mm

Dokładny opis techniczny produktu wraz z wszelkimi szczegółowymi rysunkami znajduje się w zakłace pliki do pobrania "katalog żaluzji fasadowych". Przed zakupem należy zapoznać się z załącznikiem w celu uniknięcia błędów wynikających ze złożoności zamawianego produktu.

Żaluzja fasadowa - nowoczesna roleta zewnętrzne

Jeżeli chcesz ochronić dom przed dostępem promieni słonecznych i nadmiarem ciepła, możesz skorzystać z szeregu obecnie dostępnych opcji na rynku. Do najpopularniejszych rozwiązań należą rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe. W dzisiejszych czasach renomowani deweloperzy oraz inwestorzy decydują się na montowanie różnorakich osłon okiennych.

Rolety fasadowe są nowoczesnymi i jednocześnie eleganckimi osłonami okiennymi. Zarówno ich prosta konstrukcja, jak i wytrzymałość sprawiają, że świetnie sprawdzą się na budynkach ze sporymi przeszkleniami. Zewnętrzne żaluzje fasadowe nie tylko osłaniają przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także skutecznie redukują poziom hałasu.

Żaluzje fasadowe wyposażone są w silnik Somfy, dzięki czemu pracują cicho, a ich lekka i prosta konstrukcja wpływa na łatwość montażu. Wspomagają one również pracę klimatyzacji, pełniąc przy tym funkcję skutecznego izolatora. Rolety fasadowe są nie tylko praktycznym dodatkiem do domu, ale także stylowym i funkcjonalnym elementem dekoracyjnym. Dzięki pokryciu wysokogatunkowym lakierem są one odporne zarówno na deszcz, jak i silne promieniowanie UV. Żaluzje fasadowe sterowane elektrycznie z naszego sklepu dostępne są aż w 9 kolorach. Istnieje także możliwość zamówienia usługi montażu na terenie całej Polski.

Zalety żaluzji fasadowych

Zaletą żaluzji fasadowych antywłamaniowych jest to, że chowają się pod elewacją podczas maksymalnego podniesienia ich do góry. Są one idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie ciszę i minimalizm. Roleta zewnętrzna fasadowa dzięki atrakcyjnemu designowi i funkcjonalności może pełnić jedną z funkcji inteligentnego zarządzania domem.

Żaluzje fasadowe coraz częściej są montowane w nowoczesnych domach, biurach, pawilonach handlowych czy bankach. Są instalowane na zewnątrz pomieszczenia. To wysokiej jakości osłony zewnętrzne, które zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi, a przy tym doskonale komponują się z wystrojem wnętrz. Ich skutek uboczny to obniżenie poziomu hałasu.

Intensywność oświetlenia pokoju jest regulowana poprzez płynne sterowanie ruchomymi częściami tych osłon pod konkretnym kątem. Istnieje możliwość zintegrowania żaluzji fasadowych z systemem automatyki pogodowej. Dzięki niej produkt zamyka się i otwiera o konkretnych porach. Rozwiązanie, w którym wykorzystywany jest automatyczny napęd elektryczny charakteryzuje się największą praktycznością.

Fasadowe żaluzje to innowacyjna i świetna ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Co więcej, cechuje je nowoczesny wygląd, odporność na czynniki atmosferyczne i dowolny wymiar produktu.

Żaluzje fasadowe sterowane elektrycznie są montowane na prowadnicach, które można przyczepić zarówno do fasady budynku, jak i ramy okna. Ich lekka, modernistyczna budowa jest doskonała do budynków z dużymi przeszkleniami. Te nowoczesne rolety zewnętrzne dodadzą charakteru pomieszczeniom - zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Wpasują się w takie miejsca jak salon, czy pokój dzienny. Produkowane na indywidualny wymiar wspaniale dopasują się w Twój budynek mieszkalny. Warto zastanowić się nad zakupem żaluzji, które znajdziesz w nasze ofercie.

Żaluzja fasadowa - funkcjonalność i komfort użytkowania

Żaluzje fasadowe zewnętrzne ograniczą dostęp słońca do Twojego wnętrza, a przy tym są bardzo modernistyczne. Z odpowiednią żaluzją zapewnisz ochronę przed wilgocią, bez względu na porę roku. Te produkty są najlepszym wyborem dla osób, którym zależy na połączeniu funkcjonalności z wygodą użytkowania. W ich przypadku możliwe jest płynne sterowanie - klasyczne sterowanie ręczne lub nowoczesne, elektryczne.

Zapewniają wygodę, ułatwiają oszczędność energii, wspomagają pracę klimatyzacji oraz poprawiają bezpieczeństwo, jako dodatkowa bariera Twojego budynku. Rolety fasadowe posiadają właściwości termoizolacyjne także w zimę. Pozwalają na ograniczenie wydatków związanych z ogrzewaniem domu. Co ciekawe, to właśnie przez duże okna ucieka najwięcej ciepła - specjaliści twierdzą, że aż do 15%. Pomiędzy oknem, a opuszczoną roletą tworzy się przestrzeń, pełniąca rolę izolacji cieplnej. Jest to tak zwana "poduszka powietrzna". Skutkuje to powstawaniem optymalnej temperatury wewnątrz budynku, a to ma z kolei wpływ na wysokość rachunków. Konsekwencją instalacji elektrycznych żaluzji jest obniżenie wydatków na ogrzewanie, nawet o 15%.

Te innowacyjne rolety zewnętrzne, chroniące wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem, są proste w montażu. Ich obudowy mogą być okleinowane lub malowane.

Dzięki szerokiej gamie swoich funkcji, przyczynią się do prawidłowego rozkładu temperatury w pomieszczeniu. Zewnętrzne żaluzje elewacyjne mogą być w pełni automatyczne. a niektóre z nich posiadają możliwość sterowania przez Internet lub przez pilota. Połączone z systemem klimatyzacji stwarzają możliwość stworzenia inteligentnego budynku, który będzie też ekologiczny.

Fasadowe żaluzje dla każdego - doskonałe osłony okienne w Twoim domu

Żaluzja fasadowa zewnętrzna to dobre rozwiązanie, gdy masz wysokie oczekiwania względem produktu ochronnego przed słońcem, wymagają jednak odpowiedniego planowania już na etapie projektu. Odpowiedni projekt sprawdzi się także w przypadku dużych okien, sięgających od sufitu do podłogi.

Pierwszą rzeczą, którą będzie trzeba wybrać, aby żaluzja fasadowa pasowała do pozostałych elementów, jest kolor. W zależności od tego jak wykończone są Twoje ściany, dobrze zdecydować się na taki odcień, który będzie podobny. Dzięki temu swoim wyglądem nie zaburzą stylu Twojego domu, a będą współtworzyć z nim całość.

Nowoczesne technologie ułatwiają korzystanie z systemu żaluzji. Elektryczne silniki nadadzą modernistycznego charakteru Twoim pomieszczeniom. W wielu przypadkach likwidują konieczność inwestycji w klimatyzację, której cena jest wysoka. W prostej wersji taka żaluzja zewnętrzna fasadowa jest stosunkowo niedroga - ich mocna strona to niewygórowana cena, przez co są dostępne dla każdego. Żaluzje fasadowe to optymalne rozwiązanie dla wielu - może się okazać, że i dla Ciebie!

Montaż żaluzji fasadowych

Żaluzja fasadowa Somfy charakteryzuje się łatwym montażem. Zestaw do montażu żaluzji posiada prowadnice oraz kasety. Żaluzje montuje się pod warstwą ocieplenia budynku, dzięki temu z zewnątrz widoczne są tylko eleganckie lamele, wykonane z aluminium. Aluminium jest bardzo odporne na czynniki wewnętrzne, a dodatkowo z zewnętrznej strony jest malowane na różne kolory. Lamele można ustawiać pod różnym kątem - pozwala to szeroką regulację.

Żaluzje oraz rolety fasadowe zewnętrzne, jak każdy wyrób budowlany, cechują się pewnymi warunkami zabudowy, które należy zachować aby ich montaż był trwały, estetyczny i zapewniał odpowiednie warunki eksploatacyjne.

Na etapie projektu powinno się uwzględniać przede wszystkim wystarczającą przestrzeń i szerokość do montażu prowadnic, a także możliwość odpowiedniej izolacji punktów styku elementów produktu ze ścianą (nadprożem), oraz zapewnienie swobodnego dostępu w przypadku cyklicznych, koniecznych przeglądów serwisowych.

Szeroki wybór żaluzji fasadowych w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdziesz dostępne, różnorodne fasadowe żaluzje, wybitnie funkcjonalne. Wybierz nasze produkty, szczególnie gdy interesują Cię takie rzeczy jak nowoczesne rozwiązania, darmowa dostawa i niewygórowana cena.

Pomożemy Ci dobrać fasadowe żaluzje pod odpowiednią wysokość i szerokość.

W ofercie mamy także filtry fasadowe i silniki, jednak ich kosztu nie obejmuje cena żaluzji. Wspólnie dobierzemy silnik, aby łatwiej obsługiwać żaluzje elewacyjne. Wybierz nasz sklep, aby uzyskać kompleksową pomoc.

Jeżeli masz pytania o fasadowe żaluzje i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Jeżeli nie jesteś w stanie dokonać montażu samodzielnie, skorzystaj z usług profesjonalisty. Zobacz nasze produkty, aby znaleźć doskonałe rozwiązania żaluzji w niewygórowanej cenie.

Nasza oferta posiada szereg modeli żaluzji fasadowych sterowanych elektrycznie, które łączy zdolność do zaciemniania zewnętrznych otworów okiennych, czy też szklanych fasad. Każdy produkt obsługuje się z niezaprzeczalną łatwością. Stosowane u nas rozwiązania gwarantują płynne i sprawne sterowanie żaluzjami. Mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.

Nasze żaluzje zewnętrzne fasadowe są nowoczesne, dzięki czemu będą pasować do domów bogatych w innowacje, w których stosuje się system inteligentnego zarządzania. Zintegrujesz je z czujnikami pogodowymi. Dobierz żaluzje fasadowe pod swoje indywidualne potrzeby. Zabezpiecz dom przed hałasem, słońcem i intruzami!

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dobrze dobrane stanowią inwestycje na lata. Aby wiedzieć, co jest obecnie na topie, sprawdź nasze kategorie - Nowości i Popularne. Aby poznać więcej szczegółów naszych rozwiązań, skontaktuj się z nami - z przyjemnością udzielimy Ci odpowiedniej pomocy. Spraw sobie taką żaluzję do domu!

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Żaluzja fasadowa

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena

Pliki do pobrania

View File Katalog żaluzji fasadowych Rozmiar: (2.34 MB)