Witamy!

Alukonstrukt Brama segmentowa PRO

Panele grubości 40mm
Zawieszana pod sufitem
Wytrzymałość 20 000 cykli
Dostawa na terenie całej Polski
Możliwy autoryzowany montaż!
Szerokość maksymalna 575cm
Wysokość maksymalna 325cm

Dostępność: W magazynie

2 185,00 zł
Wybierz rodzaj oraz kolor panelu
Szerokość otworu garażowego
Wysokość otworu garażowego
Wybierz rodzaj prowadzenia zależnie od posiadanego nadproża (miejsca pod sufitem). Wartości podane w mm

* wymagane pola

Opis produktu

Zalety montażu bram segmentowych

Segmentowe bramy garażowe są nieodłącznym elementem każdego garażu, dlatego ważne jest, aby były wygodne w użyciu i trwałe. Bramy segmentowe montowane są do sufitu, nie tak jak bramy uchylne. Zapewnia to do kilkunastu cm większą szerokość przejazdu.

Dodatkowo pionowe działanie i zastosowany rodzaj montażu zapewniają więcej miejsca nie tylko w garażu, ale i przed nim. Zdecydowanie segmentowe bramy garażowe to doskonały wybór w przypadku mniejszych domów, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy.

Większość bram segmentowych wyposażonych jest w elastyczne uszczelnienie, zapewniające optymalną termoizolację ze wszystkich czterech stron. Na specjalne życzenie możemy doposażyć Państwa bramę w drzwi. Będzie to dobre rozwiązanie, jeśli garaż nie ma bezpośredniego połączenia z domem.

Nie bez przyczyny segmentowe bramy garażowe są najczęściej wybierane przez konsumentów w całym kraju. W bramach roletowych komfort staje się standardem. Są praktyczne, wygodne i zajmują niewiele miejsca. Sam schemat działania jest na tyle prosty, że znacząco obniża on awaryjność tego rozwiązań. Popularność bramy segmentowej stale rośnie w polskim budownictwie.

Segmentowe bramy - wygoda przez automatyzację

Każdą z bram garażowych można wyposażyć w automatykę, a ponieważ niektórzy uważają że jest to serce całego systemu warto wybrać rozsądnie. Brama garażowa to najczęściej zakup na lata, dlatego najlepiej szukać takiego rozwiązania, z którego będziemy w pełni zadowoleni. Ponadto dzięki dobrej automatyce możesz zapewnić sobie spokój z uporczywymi naprawami.

W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni napęd do swojej bramy segmentowej. Dzięki jego najwyższej jakości zapewnisz sobie komfort użytkowania na lata, a zakupiony produkt bez wątpienia polecisz znajomym jako świetną bramę.

Każdy z dostępnych systemów wyposażony jest w wyłączniki przeciążeniowe, gwarantując że brama nie uszkodzi niczego w trakcie otwierania lub zamykania. W bramie segmentowej, jak i każdej innej wyposażonej w automatykę otwierania, istnieje możliwość dodatkowego zamontowania fotokomórki czy listwy krawędziowej. Dzięki temu nasza przestrzeń stanie się jeszcze bardziej bezpieczna.

Szeroki wybór wzorów i kolorów naszej bramy

Aby mieć pewność, że nasz produkt spełnia wszystkie wymogi, w tym estetyczne i pasuje wyglądem do budynków, w których jest montowany, oferujemy Państwu szeroki wachlarz konfiguracji. Zaczynając od segmentów, a właściwie od struktury paneli, na kolorze wykończenia kończąc zdecydowanie znajdziesz tutaj produkt dla siebie.

Nasze garażowe bramy segmentowe posiadają odporne na zarysowania wykończenie, dzięki wykorzystaniu odpowiedniej techniki produkcji. Zastosowania powierzchnia jest również odporna na działanie promieni UV co powoduje, że kolor naszej bramy garażowej utrzymuje się dłużej.

Nasze produkty posiadają szereg certyfikatów, które gwarantują nie tylko trwałość, ale również estetykę na lata. Wiemy, że wygląd również ma znaczenie, dlatego to doskonałe miejsce na dokonanie wyboru o zakupie bramy garażowe segmentowe.

Nie tylko estetyczne, ale i ekonomiczne bramy

Dokonując wyboru bramy garażowej szczególnie ważne jest dobranie odpowiednich właściwości termoizolacyjnych paneli. Aby zachować dodatnią temperaturę wewnątrz garażu, nasze pomieszczenie powinno być dobrze izolowane. Zastosowanie poliuretanu do wypełnienia segmentów gwarantuje optymalny współczynnik przenikalności cieplnej.

Takie rozwiązania pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa narzędzi ogrodniczych. Dodatkowo jeśli masz garaż to również masz warsztat, gdzie zapewnimy sobie dobrą izolacją cieplną na czas prac.

Spośród wielu bram dostępnych na rynku, nasze wyróżnia dbałość o detale i wykończenie. Dzięki temu nasze produkty będą służyć Państwu wiele lat. Wiemy, że brama garażowa to często wizytówka domu.

Montując segmentowe bramy garażowe nauczyliśmy się że ważna jest nie tylko płyta bramy, ale również uszczelnienie wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki temu nasze bramy nie tylko są dobra barierą termiczną dla naszego garażu, ale również akustyczną. Natomiast fakt, że brama segmentowa montowana jest pod stropem, pozwoli zwolnić miejsce do przechowywania.

Charakterystyka bram segmentowych

  • skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową,
  • konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
  • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
  • brama uszczelniona na całym obwodzie
  • w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
  • uszczelnienie pomiędzy górnym panelem a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
  • panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
  • bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej
  • dzięki budowie opartej na systemie paneli w prowadnicach pozwalają na uzyskanie optymalnego światła przejścia bramy, nie zajmują też dodatkowego miejsca na podjeździe. Pozwala to w pełni wykorzystać przestrzeń do parkowania, a także, co szczególnie ważne w przypadku niewielkich domów, oszczędzać przestrzeń
  • bramy garażowe posiadają szeroką gamę kolorystyczną (w dowolnym kolorze z palety RAL)

Bramy segmentowe - trwałość na długie lata

Bramy garażowe segmentowe, które znajdziecie w ramach naszej oferty nie tylko pełnią funkcję "ogrodzenia" dla naszych pojazdów, bo przyznajmy otwarcie, że w garażu znajdują się również rowery czy motocykle. Są one barierą, którą charakteryzuje wyjątkowa trwałość. Stalowa konstrukcja i wał ze skrętnymi sprężynami umożliwia wykonanie 20 000 cykli.

Korzystając z naszego produktu kupują sobie Państwo gwarancję bezpieczeństwa. Galwanizowane elementy metalowe pozwalają nie tylko uniknąć uszkodzenia podczas otwierania, ale również obronią się przed korozją.

Drzwi serwisowe montowane na specjalne życzenie mają wysokiej jakości okucia. Dzięki temu wiemy, że brama do garażu zachowa swoje walory estetyczny i funkcjonalne przez długi czas.

W budownictwie energooszczędnym i podczas termomodernizacji domu liczą się nie tylko dobrze ocieplone ściany, szczelne okna i ciepłe drzwi, ale także dobrze ocieplona brama garażowa, szczególnie jeśli garaż znajduje się w bryle domu lub/i gdy jest wykorzystywany jako przydomowy warsztat.

Wygoda instalacji - brama garażowa segmentowa montowana u klienta

Aby nasze rozwiązanie było dostrzegane na rynku szczególnie skupiamy się na zadowoleniu naszych klientów oferując montaż naszych produktów w Państwa domu.

Naszą bramę garażową wyposażamy zawsze w produkty wysokiej jakości, w zależności od od wybranej opcji, otrzymacie Państwo rozwiązanie dopasowane do Państwa domu.

Na naszej stronie możecie znaleźć zdjęcia jak oferowany system z segmentowa brama poprawia wygląd domów naszych klientów. Na specjalne życzenie możemy również zastosować drewno w wykończeniu, aczkolwiek z powodu negatywnego wpływu wilgoci w takich rozwiązaniach radzimy pozostać przy sprawdzonych materiałach.

Zobacz jak szeroka oferta dostępna jest w naszym sklepie. Zaaranżuj własną przestrzeń i zaufaj firmie, która o bramach wie prawie wszystko. Bramy garażowe segmentowe to nasza specjalność.

W naszej szerokiej ofercie bram znajdziecie Państwo również bramy innego typu, nie tylko bramy segmentowe, ale również bramy garażowe rolowane, czy bramy przemysłowe. Niemniej bramy garażowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie, również z powodu wielu dostępnych opcji kolorystycznych i dostępnych akcesoriów.

Produkty dostarczamy bezpośrednio do Twojego domu. Sprawdź naszą ofertę!

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Alukonstrukt Brama segmentowa PRO

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena