Witamy!

Alukonstrukt Brama przemysłowa PRO

Panele grubości 40mm
Zawieszana pod sufitem
Wytrzymałość 20 000 cykli
Dostawa na terenie całej Polski GRATIS
Możliwy autoryzowany montaż!
Szerokość maksymalna 650cm
Wysokość maksymalna 612cm

Dostępność: W magazynie

2 855,00 zł
Wybierz rodzaj oraz kolor panelu
Szerokość otworu garażowego
Wysokość otworu garażowego
Wybierz rodzaj prowadzenia zależnie od posiadanego nadproża (miejsca pod sufitem). Wartości podane w mm

* wymagane pola

Opis produktu

Brama przemysłowa - Najlepsza jakość, bezawaryjna, trwała konstrukcja

Brama przemysłowa firmy oknarolety.pl wyróżnia się bardzo dobrą jakością materiałów oraz trwałością. Charakteryzuje się również uniwersalnością. Jej głównym atutem jest zapewnienie profesjonalnego bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Specyfikacja produktu

  • Brama posiada panele grubości 40 mm
  • Montaż zawieszenia pod sufitem
  • Wytrzymałość - 20.000 cykli
  • Szerokość maksymalna 6,500 mm (650cm)
  • Wysokość maksymalna 6,120 mm (612cm)

Bramy przemysłowe - Dodatki

Brama posiada szereg dodatków, jakie może wybrać klient w ofercie sklepu.

Potencjalny klient może wybrać bramy przemysłowe w różnych szerokościach paneli. Chodzi tutaj o panel z przetłoczeniem wysokim i panel z przetłoczeniem niskim. Istnieje również opcja bez przetłoczeń.

Następnym udogodnieniem jest struktura paneli oraz kolor. Inwestor może również wybrać typy prowadzenia bramy. W zależności z jaką halą mamy do czynienia, zawsze staramy się pomóc w wyborze odpowiedniej opcji.

Bramy przemysłowe wyposażone w automatykę są niezwykle funkcjonalne i komfortowe w każdym calu. Brama z zamontowanym typem prowadzenia daje łagodny start i umożliwia zagospodarowanie miejsca wokół wjazdu.

Kurtyna świetlna to optymalne rozwiązanie dla każdego modelu bram przemysłowych. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań z jednoczesnym ograniczeniem miejsca stawia drzwi i bramy przemysłowe na wysokim miejscu w rankingu. Kurtyna zabezpiecza niekontrolowane zamykanie się bramy. Wiązki podczerwieni przesyłane są między nadajnikiem i odbiornikiem. Może być ona instalowana bezpośrednio na prowadnicach bramy przemysłowej. Jest ona odporna na refleksy słoneczne, warunki atmosferyczne oraz wilgoć. Jakość potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Brama przemysłowa - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Brama przemysłowa segmentowa zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca poprzez otwieranie pionowo do góry. Zastosowanie mocnej konstrukcji ze stalowymi elementami zabezpieczają bramy przed korozją. Mocne sprężyny na wale są odpowiednio wyważonymi i o bardzo dużej wytrzymałości gwarantują łatwe otwieranie i zamykanie bramy.

Poprzez stosowanie kilku typów prowadzeń możliwe jest montowanie bram przemysłowych do wszystkich budynków. Zarówno tych starszych jak nowych. Wyłącznik przeciążeniowy uniemożliwia niekontrolowane zamykanie się bramy w przypadku awarii, na przykład pęknięciu sprężyny.

Dobrym rozwiązaniem będzie również brama przemysłowa segmentowa, która posiada drzwi przejściowe, które zapewniają przejście bez wystającego progu.

Wysokiej jakości izolacja termiczna zapewnia maksymalną szczelność pomieszczeń. Zestaw uszczelek sprawia, że skrzydło bram bardzo dobrze dolega do podłoża. Szereg udogodnień oraz bardzo dobre wykonanie bram przemysłowych to gwarancja utraty ciepła na zewnątrz. W obiekcie nie dochodzi do strat cieplnych.

Zabezpieczenia dostępne w standardzie to idealne rozwiązanie dla budynków przemysłowych jak i dla domu. W takim przypadku również się sprawdzi.

Bramy przemysłowe - Potrzeba maksymalnego wykorzystania wolnej przestrzeni

Bramy przemysłowe oraz pozostałe produkty zapewniają możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Brama przemysłowa jak i drzwi boczne to produkty, które mają prowadzenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Każda brama przemysłowa ral dostępna w ofercie dostosowana jest do konkretnych potrzeb potencjalnego konsumenta. Inwestor ma dogodność wykonania swojego projektu w sposób indywidualny. W taki by brama przemysłowa segmentowa spełniała jego oczekiwania w stu procentach.

Otwierania bram przemysłowych segmentowych są bardzo dobrej jakości z mocnej konstrukcji. Zabezpieczenie każdych drzwi ral w niezawodną instalację jest kluczowe. Dostępne kategorie posiadające możliwość wyboru różnych opcji umożliwia szerokie pole manewru klientowi. Sprawnie działające prowadzenie sprawia, że skrzydło bram segmentowych podnosi się sprawnie.

Istnieje możliwość wykonania montażu bramy przemysłowej poprzez zastosowanie odpowiednich środków z jednoczesnym doświadczeniem fachowców.

Produkty dostępne przez nasz sklep na stronie internetowej to szeroka oferta, która umożliwia trafny wybór bramy przemysłowej.

Odpowiemy na każde zapytanie o szczegóły. Brama przemysłowa jest gwarancją długiego i bezproblemowego czasu użytkowania. Postaw na jakość i ciesz się produktem najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu w celu realizacji przedsięwzięć.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Alukonstrukt Brama przemysłowa PRO

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena