Witamy!

Okna bluEvolution 82 - nowoczesne rozwiązania dla domu

Okna bluEvolution 82 - nowoczesne rozwiązania dla domu

Nowoczesne rozwiązania dla domu

Okna bluEvolution 82 od marki Brügmann Salamander to wysokiej jakości produkty stworzone nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wyróżniają się na tle innych konkurencyjnych produktów wysoką oszczędnością energii oraz innowacyjną technologią uszczelniania. Współczynnik przenikania ciepła proponowanych przez nas okien Salamander wynosi ug 0,5, co oznacza, że mieści się w bardzo dobrym standardzie. Ich dodatkowymi atutami są ciepła ramka swisspacer oraz stopniowany uchył okien PCV, co połączeniu ze śnieżnobiałą barwą skutkuje uniwersalnym, eleganckim i przede wszystkim wysoce funkcjonalnym elementem pasującym do różnego rodzaju budynków.

Okna pokryte PCV - poznaj naszą ofertę!

Okna salamander bluEvolution 82 posiadają masywną konstrukcję, która oprócz estetycznego wyglądu gwarantuje także izolację termiczną oraz akustyczną. Wzmocnienia stalowe gwarantują trwałość i solidność, ponieważ są one odporne na szkodliwe wpływy czynników atmosferycznych. Profil okienny Salamander bluEvolution 82 to innowacyjna sześciokomorowa konstrukcja gwarantująca nie tylko oszczędność energetyczną, ale także bezpieczeństwo. Zastosowano w nim zabezpieczenie antywłamaniowe do RC 2. System okien bluEvolution 82 Salamander dostępny na stronie internetowej spełnia wszelkie obecnie obowiązujące restrykcyjne normy.

Propozycje dostępne w ramach naszej oferty można konfigurować wedle własnych potrzeb. Trzeba jednak mieć na uwadze, że ceny okien w systemie Salamander Brügmann w zależności od pakietów szybowych mogą być zróżnicowane. Dużo zależy od doboru koloru profili, rodzaju szklenia czy okucia etc. Największe różnice cenowe widać jednak w zależności od wybranej wielkości okna PCV.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług,proponujemy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa, aż po instalację ostatniego elementu. Klientom poszukującym najlepszych rozwiązań okiennych oferujemy wysokiej jakości okna PCV Salamander z montażem.

Okno Salamander - najwyższe standardy środowiskowe

W dzisiejszym świecie coraz większy nacisk kładzie się na ekologiczne zastosowania, które łączą zarówno doskonałe parametry, jak i minimalizację negatywnego wpływu na środowisko naturalne. W kwestii okien bluEvolution marka Salamander także bierze te kwestie pod uwagę. Proponowane przez nas produkty zostały bowiem wyprodukowane z ekologicznego surowca i w całości podlegają recyklingowi. Podczas tworzenia profili okiennych Salamander bluEvolution 82 mm wykorzystane zostało wyłącznie sortowane, dające się oddzielić tworzywo sztuczne. Dzięki wykorzystaniu całkowicie bezpiecznego materiału z najwyższej klasy PCV okna są przyjazne dla każdego. Ich ogromną zaletą, oprócz wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, jest łatwość w utrzymaniu i brak konieczności konserwacji.

Szklenie okna PCV daje zabezpieczenie przed uciekaniem ciepła z wewnątrz. Liczba komór ma ogromne znaczenie - im ich więcej, tym lepsza izolacja termiczna. Produkty z serii bluEvolution to okna, które posiadają ich aż sześć. Każda z nich działa jak bariera utrudniająca przepływ powietrza z wewnątrz na zewnątrz i na odwrót. Dzięki zastosowaniu sześciu komór system okien PCV jest znacznie bardziej energooszczędny niż wiele konkurencyjnych produktów.

Salamander - wyjątkowe okna w ciekawych kolorach

Okna Salamander bluEvolution 82 mogą być wykonane w dużej gamie kolorystycznej. Efekt końcowy może być zarówno z połyskiem, jak i w macie. Jeśli chodzi o dobór odcieni, profil okna PCV ze śnieżnobiałym kolorem wykonany z wysokiej jakości materiałów cieszy się niesłabnącą popularnością już od dłuższego czasu. To właśnie dlatego Klienci ceniący sobie uniwersalność mogą postawić na prostą elegancję w przypadku okien na profilu Brugmann Salamander 82 i zdecydować się na przykład na jasny odcień, którego ponadczasowość jest nieoceniona. Choć zdecydowanie najczęściej wybieranym wariantem jest wciąż klasyczna biel, klienci coraz częściej decydują się na odejście od standardów. Zastosowanie innych kolorów okien Salamander umożliwia ciekawe rozwiązania architektoniczne. Widać to we współczesnym budownictwie, gdzie domy odchodzą od klasycznej bieli na poczet szarości i drewna. W naszej ofercie dostępne są m.in. okna Salamander w kolorach drewnopodobnych, które idealnie pasują do nowoczesnych budowli, jednocześnie nadając im przytulności.

Kolor jest kwestią indywidualną każdego potencjalnego konsumenta i w zasadzie ostateczna decyzja w tej sprawie należy do niego. W przypadku okien PCV od marki Brugmann Salamander można zdecydować się na odcienie klasyczne, jak również i te mniej standardowe. Jako specjaliści, chętnie służymy fachowym doradztwem na każdym kroku. Pozyskanie nowych klientów poprzez zastosowanie klasycznych rozwiązań stwarza dla nas możliwość wykorzystania swoich umiejętności w zakresie doradztwa i montażu.

Okna pasywne – co to znaczy?

Przystosowanie domu do jak najniższego zużycia energii nazywa się pasywnością. Zatem nazwa okna pasywne ściśle związana jest z przenikalnością cieplną okien. Jak to wygląda w praktyce? W statystycznym domu przez okna może uciekać aż do 30% ciepła, co przekłada się na wzrost kosztów ogrzewania. Chcąc je skutecznie zminimalizować, zwróćmy więc uwagę na współczynnik przenikania ciepła okien, które wybieramy.

Skorzystaj z naszej oferty okien Salamander!

Salamander to okna, które charakteryzują się innowacyjnym rozwiązaniem ze względu na wykonane elementy, takie jak uszczelki, profile okna a w połączeniu z ekologią dają system idealny. W ramach naszej oferty istnieje możliwość indywidualnej wyceny i określenia, jaki system oszklenia będzie najlepszy. Nasi specjaliści przedstawią dogodną ofertę okien Salamander, aby następnie monterzy zajęli się swoją pracą. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z ofertą! Warto skorzystać z naszej szerokiej oferty nowoczesnych okien Salamander.

Wyślij nam specyfikację stolarki okiennej na adres biuro@okna-rolety.com

Przygotujemy najlepszą ofertę okien Salamander Brügmann!

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę