Witamy!

Okna Salamander

Okna Salamander

Okna Salamander - Nowoczesne rozwiązania dla domu

Okna salamander bluevolution 82 mm to wysokiej jakości produkty stworzone nawet dla najbardziej wymagających klientów. Współczynnik przenikania ciepła okien salamander mieści się w bardzo dobrym standardzie i wynosi ug 0,5. Ciepła ramka swisspacer oraz stopniowany uchył okien pcv w połączeniu z śnieżnobiałą barwą pozwala przedstawić swoim potencjalnym klientom ofertę prawie że doskonałą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Okna Salamander pokryte wysokiej klasy tworzywem pvc

Okna pasywne posiadają masywną konstrukcję. Wzmocnienia stalowe gwarantują trwałość okna referencyjnego. Odporne są na szkodliwe wpływy czynników atmosferycznych. Wysoka odporność profili oraz najwyższa klasa sama w sobie okna Salamander pozwala na uzyskanie energooszczędności. Dostępne modele kolorów drewnopodobnych idealnie pasują do każdego pomieszczenia w Twoim domu i nadają pomieszczeniu przytulności. Wiele kolorów standardowych posiadają okna Salamander. Ceny okien Salamander bluevolution 82 mm w zależności od pakietów szybowych są zróżnicowane. Zależy to od wielkości okna pcv. Zyskujesz izolację akustyczną oraz niezmienność kształtu. System oszklenia dostępny na stronie internetowej spełnia restrykcyjne normy.

Okna Salamander spełniają najwyższe standardy środowiskowe

W dzisiejszym świecie coraz większy nacisk kładzie się na ekologiczne zastosowania w życiu. Ludzie coraz chętniej po nie sięgają. Tyczy się to zarówno różnego rodzaju usług jak i sposobu bycia. W kwestii okien taki system rozwiązań również cieszy się coraz większym uznaniem. Okna Salamander wyprodukowane zostały z ekologicznego surowca i w całości podlegają recyklingowi. Osoby żyjące w zgodzie z naturą z pewnością bardzo docenią ten fakt. Idealnie pasują do domów pasywnych. Dostępne w wielu kolorach dają możliwość wyboru wersji pod względem indywidualnego gustu. Mają dużą żywotność i wytrzymałość. Profile szyb pokryte powłoką rotosil, okucia, uszczelki to parametry które są gwarancją zadowolenia potencjalnego klienta. Gwarancja wraz z montażem okien Salamander zachęca do zakupu. Dzięki wykorzystaniu całkowicie bezpiecznego materiału z najwyższej klasy pcv okna są przyjazne dla każdego. Okna wykonane są z połyskiem lub w macie. Szklenie okna pcv daje zabezpieczenie przed uciekaniem ciepła z wewnątrz. Liczba komór ma ogromne znaczenie. Dzięki zastosowaniu dwóch komór system okien pcv jest wydajniejszy. Produkowane w kategorii energooszczędnej.

Okno Salamander - Kolor biały jako odcień uniwersalny

Kolor jest kwestią każdego potencjalnego konsumenta i w zasadzie ostateczna decyzja w tej sprawie należy do niego. Szeroki wachlarz kolorystyczny jest swego rodzaju ułatwieniem, jednak istnieją odcienie klasyczne. Na przykład biel, która jest nieprzemijalna i zawsze wygląda dobrze. Jej ponadczasowość jest nieoceniona. Profil okna pcv z śnieżnobiałym połyskującym kolorem wykonany z wysokiej jakości materiałów to w kategorii produkt bardzo chodliwy. Pozyskanie nowych klientów poprzez zastosowanie klasycznych rozwiązań stwarza dla nas możliwość zastosowania swoich umiejętności w zakresie doradztwa i montażu. Kolory, jakie mają mieć profile to kwestia gustu a żaden gust nie jest zły. Wykonanie każdego zlecenia to dla nas prawdziwa przyjemność. Okna bluevolution to okna, które charakteryzują się innowacyjnym rozwiązaniem ze względu na wykonane elementy, takie jak uszczelki, profile okna a w połączeniu z ekologią dają system idealny. Istnieje możliwość indywidualnej wyceny i określenia jaki system oszklenia będzie najlepszy. Nasi specjaliści przedstawią dogodną ofertę aby następnie monterzy zajęli się swoją pracą. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej szerokiej oferty nowoczesnych okien.

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę