Witamy!

Usługi

Usługi wyceniane są indywidualnie przez Naszych Konsultantów na podstawie przesłanych zapytań ofertowych.

Dostępność: W magazynie

0,00 zł
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników
+1,00 zł Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników

Maximum number of characters: 1000

Opcja wyłącznie dla Naszych pracowników

Maximum number of characters: 1000

Opis produktu

  • Usługi wyceniane są indywidualnie przez Naszych Konsultantów na podstawie przesłanych zapytań ofertowych.
  • W przypadku zakupu usługi zamówienie zostanie anulowane automatycznie a środki zwrócone z pomniejszeniem prowizji w przypadku płatności automatycznych PayU lub Cashbill zgodnie z cennikami operatorów. 
  • Jeśli chcesz wycenić usługę montażową napisz do Nas na adres biuro@okna-rolety.com lub zadzwoń +48 788 794 985 Nasi Konsultanci przygotują ofertę.

  • Kilometry liczone są z magazynu głównego 34-122 GIerałtowiczki ul. Pogodna 39
  • Kilometry wyliczane są dla zamówień montowanych w odległości powyżej 50km. Zamówienia do 50km dojazd gratis.
  • Minimum logistyczne dla danej pozycji z cennika usług (nie dotyczy kosztów dojazdów i pomiarów) wynosi 500zł. 
  • W przypadku montażu okien pozycje minimum logistycznego nie sumują się tzn. Jeśli Klient zamówi montaż okien gdzie wycena wyniesie 300zł, demontaż okien gdzie wycena wyniesie 200zł, oraz obróbki szpalet gdzie wycena wyniesie 400zł należy przyjąć dla każdej pozycji nowe minimum logistyczne (wycena powinna wynieść 3x minimum logostyczne 500zł)

Jesteśmy firmą działającą w swojej branży już od 1998 roku. Od lat dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty i usługi montażowe zadowalały naszych Klientów. Świadczymy sprzedaż na terenie całej Europy, mając za sobą tysiące udanych transakcji.

Kompleksowy montaż bram garażowych

Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług obejmuje także montaż bramy garażowej. Proponujemy drzwi segmentowe, rolowane lub przemysłowe do hal, lub magazynów. Ogromny wybór kształtów, kolorów i rozwiązań daje możliwości dobrania elementów idealnie pasujących do spersonalizowanych potrzeb oraz stylu aranżacji. Każdy montaż bramy garażowej lub segmentowej przeprowadzają wyszkoleni fachowcy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego mocowanie bramy się opłaca?

Montaż bramy garażowej firmy Wiśniowski niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim uznana marka jest gwarancją najwyższej jakości materiałów oraz pełnej estetyki wykonania, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Montaż bramy przede wszystkim zapewnia izolację akustyczną oraz ciepło w pomieszczeniu, co skutecznie poprawia komfort prowadzonych prac i ułatwia naprawy samochodu podczas jesiennych i zimowych sezonów. Montaż bramy segmentowej firmy Wiśniowski jest inwestycją na długie lata pomyślnej eksploatacji.

Profesjonalny montaż drzwi balkonowych i okien

Kolejną z oferowanych przez nas usług jest montaż drzwi tarasowych i balkonowych. Do wyboru mamy modele jedno lub dwuskrzydłowe oraz przesuwne. Szeroka gama produktów oraz zastosowanych w nich rozwiązań umożliwia dostosowanie produktów do bieżących potrzeb i stylów aranżacyjnych. Przeprowadzamy również kompleksowy montaż okien PCV. Zapewniamy fachowe doradztwo wraz z kompleksową obróbką, o czym świadczy grono zadowolonych ze współpracy Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm gwarantują długoletnią eksploatację zamontowanych okien - bez jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych! Montaż okien Aluplast oferujemy w kilku wariantach. Zapewniamy pomiar, usunięcie i utylizację starych elementów oraz surowy montaż okien lub na ciepło. Jest on polecany przez wielu ekspertów, gdyż ma wiele zalet. Zalicza się do nich ochrona przed utratami ciepła. Pozwala to znacznie zmniejszyć koszta ogrzewania domu. Trzywarstwowa izolacja zapewnia również ochronę przed niechcianą pleśnią i wilgocią.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż okien plastikowych?

Montaż okien PCV niesie za sobą kilka korzyści. Przede wszystkim materiał ten jest numerem jeden w energooszczędności. Dzięki wysokiej termoizolacji świetnie utrzymuje temperaturę wewnątrz, co jest najlepszym sposobem na zredukowanie wydatków przeznaczonych na ogrzewanie domu. PCV w porównaniu do swoich odpowiedników nie wymaga również częstej i czasochłonnej konserwacji. Zaletą wstawiania okna plastikowego jest łatwość utrzymania go w czystości oraz wytrzymałość materiału. Trwałość PCV jest szacowana na około 50 lat, co przy stosunkowo niskiej cenie stanowi świetną inwestycję na długie lata. Najwyższa jakość materiałów, z których wykonane są okna z montażem, daje odporność na odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne i dzięki temu zachowują swoją bezawaryjną funkcjonalność na długo. Ma to miejsce szczególnie w wypadku zdecydowania się na ciepły montaż okien. Taki wariant cechuje się przede wszystkim większą szczelnością okien, a co za tym idzie wyższą oszczędnością energii. Okna wstawione metodą ciepłego montażu są również odporniejsze na negatywne oddziaływanie szkodliwych warunków atmosferycznych oraz wilgoci.

Kompleksowy montaż rolet podtynkowych

W naszej ofercie widnieje również montaż rolet zewnętrznych podtynkowych, który niesie za sobą wiele pozytywów. Elementy te znacznie zwiększają prywatność w domu, chroniąc mieszkańców przed niechcianymi spojrzeniami gapiów - właściwość ta sprawdza się szczególnie osobom mieszkającym na parterze. Rolety zewnętrzne stanowią również swego rodzaju barierę dla włamywaczy, znacznie utrudniając im dostęp do domu.

Nasze produkty zapewniają również świetną izolację akustyczną i chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym w upalne lato. W celu ochrony przed słońcem oferujemy również montaż rolet screen, które świetnie osłaniają tarasy lub altany. Z powyższych powodów warto zdecydować się na montaż rolety zewnętrznej podtynkowej lub pergoli aluminiowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości - zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pomożemy z wyceną produktów wraz z ich montażem oraz odpowiemy na wszystkie pytania!

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Usługi

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena