Witamy!

Żaluzja pozioma Aluminiowa Tradycyjna

Systemy żaluzji poziomych aluminiowych tradycyjnych 25mm / 16mm

Dostępność: W magazynie

1,00 zł
Wybierz rodzaj
Podaj szerokość całkowitą w mm
Podaj wysokość całkowitą w mm
Wybierz
Wybierz
Wybierz

Maximum number of characters: 10

* wymagane pola

Opis produktu

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją okien, rolet, zadaszeń i bram. Konkurencyjne ceny, fachowa obsługa, terminowa wysyłka i sprawny montaż to cechy charakteryzujące naszą firmę. Proponujemy żaluzje aluminiowe wewnętrzne, które są doskonałym, tradycyjnym rozwiązaniem do domu i mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Żaluzje okienne wewnętrzne - aluminiowe modele w wielu wariantach

Roletę aluminiową wewnętrzną oferujemy z wieloma opcjami do wyboru. Pierwszą z nich, jest możliwość dopasowania długości lameli - 16mm lub 25mm. Następnie, po dobraniu odpowiedniej długości i szerokości żaluzji można dokonać decyzji, po której stronie znajdować będzie się regulacja. Oferujemy także odmienne typy montażu, takie jak bezinwazyjny i inwazyjny, w świetle szyby lub na listwy przyszybowe. Jest także możliwość dobrania prowadzenia żyłkowego. Do wyboru oddajemy także wiele kolorów lameli w różnorodnych odcieniach.

Jakie są zalety rolety aluminiowej wewnętrznej?

Niebywałą zaletą żaluzji tradycyjnych jest możliwość regulacja oświetlenia w pomieszczeniu oraz stopnia prywatności. Poprzez nachylenie lameli można doskonale dostosować ilość promieni słonecznych. Rolety z aluminium charakteryzują się także łatwością obsługi. Prosta regulacja sprawia, iż są bardzo przyjemne w użytkowaniu. Nie wymagają także skomplikowanego czyszczenia - wystarczy wilgotna szmatka, aby pozbyć się kurzu.

Żaluzje aluminiowe wewnętrzne, które proponujemy w przystępnej cenie to doskonały wybór dla osób ceniących sobie łatwość obsługi i utrzymania czystości i wielbiących tradycyjne rozwiązania. Nie zwlekaj - zapoznaj się z resztą naszej kompleksowej oferty!

Żaluzja Pozioma Aluminiowa Tradycyjna 25mm/16mm

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Żaluzja pozioma Aluminiowa Tradycyjna

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena