Witamy!

Markiza Tarasowa w kasecie Nowa

5 LAT GWARANCJI
Kaseta aluminiowa w kolorach: Biały, Srebrny, Antracyt
Szerokość minimalna: 360cm
Szerokość maksymalna: 600cm
Wysięg minimalny: 250cm 
Wysięg maksymalny: 350cm

 

Dostępność: W magazynie

2 389,00 zł
Wprowadź szerokość markizy w centymetrach. Pamiętaj, że markiza dla konstrukcji 300 cm, 400cm 600cm będzie węższa od wprowadzonej wartości o 5cm
Wprowadź wysięg na jaki ma się rozsuwać markiza
Proszę wybrać kolor konstrukcji
Proszę podać symbol tkaniny

Maximum number of characters: 15

Podaj stronę sterowania z której będzie zainstalowany napęd markizy. Widok stojąc na zewnątrz tarasu twarzą do markizy
Wybierz w jaki sposób będziesz obsługiwał markizę

* wymagane pola

Opis produktu

Markiza Tarasowa w kasecie Nowa:

  • Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową zgodnie z wybraną kolorystyką,
  • W przegubach ramion zastosowano łańcuch,
  • Tkanina Akrylowa,
  • Uchwyty ścienne,
  • Wysięg 250 / 300 / 350,
  • Markiza w kasecie jest zawsze wykonywana na wysięg podany powyżej. Tzn., jeśli klient wpisze w polu wysięg np. wartość 220cm, markiza zostanie wykonana z wysięgiem 250cm.

Zależność szerokości do wysięgu w modelu Nowa:

Markiza tarasowa elektryczna w kasecie Nowa jest dostarczana naszym transportem. Zapakowana w twardy karton, gotowa do montażu.

Markiza tarasowa w kasecie - Komfort i satysfakcja oraz cechy i funkcje markizy tarasowej

Lato w pełni a Tobie potrzebna jest ochrona przed słońcem? Markiza tarasowa w kasecie to idealne rozwiązanie dla budynku z zastosowaniem na tarasach.

Markiza tarasowa rozwijana wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który przy umiarkowanych opadach chroni przed deszczem.

Markiza kasetowa ma bardzo szczelną kasetę, to doskonała ochrona tkaniny przed brudem oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Mieszkając w klimacie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi nie musisz się martwić o zabrudzenie markizy. Markiza wyposażona w kasetę chroni materiał po zwinięciu.

Markiza tarasowa ma stelaż z aluminium wzmocniony o ramiona oraz materiał wysokiej jakości z góry gwarantują długi czas użytkowania. Poszycie zwija się komfortowo i dość szybko. Wszelkie utrudnienia w zwinięciu rolety nie będą mieć miejsca.

Są różne modele, np. markiza elektryczna z napędem elektrycznym (napęd elektryczny znacznie ułatwia zwijanie). Sterowanie pilotem markizy pozwala na obsługę z każdego miejsca w pobliżu domu. Korba markizy to kolejna opcja do wyboru. Markiza tarasowa w kasecie narożna ma ergonomiczny kształt, który pozwala na zakrycie całego lub część tarasu. W zależności od oczekiwań klienta.

Dzięki markizie tarasowej bez przeszkód można się zrelaksować w przyjemnym cieniu. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji materiał jest napięty i nie przeszkadzają mu podmuchy wiatru. Aby chronić markizy przed podmuchami wiatru zaleca się zakup markiz tarasowych z dodatkowym osprzętem. Najlepszym rozwiązaniem jest czujnik wiatru. Markiza tarasowa elektryczna z czujnikiem wiatru da gwarancję automatycznego zwinięcia przy większych podmuchach.

Markizy tarasowe dostępne są w różnych kolorach tkaniny. Biały kolor ramy z aluminium to uniwersalny kolor i zarazem nowoczesny.

Markizę można kupić w dowolnej szerokości. Dokładny wymiar markizy w kasecie montowanej do zewnątrz budynku pozwoli na sprawne obsługiwanie mechanizmu.

Markizy tarasowe w kasecie mają poszycie w tkaninę danego koloru o wysokiej wytrzymałości, w wielu wariantach oraz wersjach kolorystycznych. Narażona na promieniowanie słoneczne nie straci swych walorów wizualnych. Taka markiza zewnętrzna nie wyblaknie i nie podrze się podczas wiatru.

Markiza tarasowa montowana jest bezpośrednio na budynku. Można ją montować na ścianach, sufitach i krokwiach.

Markizy tarasowe w kasecie dla domu z pomysłem

Markizy tarasowe w kasecie wsparte w ramiona u dołu wykonane z nowoczesnych elementów spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki takim innowacyjnym rozwiązaniom firmy mają możliwość sprzedaży.

Markizę z kasetą może mieć każdy. Markizy tarasowe w kasecie nie są ogromną inwestycją. Można ją wykorzystać na wiele sposobów. Kasety chronią materiał markizy, dzięki czemu zwiększa się jej żywotność.

Markizy w kasecie wykonane z pełną perfekcją z dbałością o każdy detal. Rolety z kasetą oferowane są również dla restauratorów. Kasety markizy zwijane korbą bardziej się tutaj sprawdzą.

Komfortowy odpoczynek jest w zasięgu ręki. Ty i Twoja rodzina możecie spędzać miło czas na tarasie o każdej porze dnia. Prawie przez cały rok, z wyjątkiem zimy oczywiście. Nie jest to sprzyjająca pora roku do siedzenia na tarasie.

W okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni jest to jak najbardziej możliwe. Letnie opalanie, wieczorne grille (można zainstalować opcjonalne oświetlenie led) czy gorąca kawa w samo południe z pięknym widokiem na kolorowy ogród.

W ramionach można zamontować oświetlenie LED. Jeżeli chodzi o opcjonalne oświetlenie led można go domontować do każdej markizy. Markiza pozioma z oświetleniem sprzyja użytkowaniu szczególnie w ciepłe, letnie noce, kiedy chcemy korzystać z tarasu lub balkonu bez zapalania mocnego światła.

Czego chcieć więcej. Relaks po ciężkim dniu w biurze jest jak najbardziej wskazany.

Zabawa z dziećmi sprawia, że czujesz się lepiej? Wykorzystaj piękna pogodę i rób, to co lubisz.

Markiza z kasetą czy bez kasety - która będzie najlepsza?

Zastanawiasz się, czy markiza z kasetką, czy bez będzie odpowiednia?

Niewyposażone w kasety markizy tarasowe to najlepsza opcja dla tych, którzy pragną ochronić swój balkon przy jak najniższym nakładzie finansowym. Konstrukcja bez kasety staje się bardziej podatna na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, takich jak opady oraz nadmierna wilgoć. Aby zadbać o jej jak najlepszą kondycję, warto zapewnić jej pewną formę ochrony i np. umieścić ją pod wystającym fragmentem dachu.

Na szczęście demontaż markiz bez kaset jest czynnością nieskomplikowaną, dlatego warto zdjąć instalację w okresie późnej jesieni i przechowywać ją pod zadaszeniem aż do wiosny.

Markizy tarasowe w półkasecie posiadają aluminiowy daszek, którego zadaniem jest ochrona poszycia i zapobieganie jego potencjalnym uszkodzeniom. Całkowite zwinięcie markizy skutkuje pozostawieniem jedynie skrawka falbanki, co przyczynia się do poprawy cyrkulacji powietrza. Rozwiązanie to wiąże się z nieco większymi wydatkami, przekłada się jednak na prostotę użytkowania oraz pozwala na dłużej zachować pierwotny stan i kolor instalacji.

Zamknięte w pełnej kasecie markizy tarasowe charakteryzują się najwyższą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Materiał poszycia chowa się w niej całkowicie, dzięki czemu pozostaje niewrażliwy na deszcz oraz wilgoć.

Należy jednak pamiętać, że rozwiązanie to zajmuje najwięcej powierzchni – miejsce instalacji powinno być dobrane z należytą dokładnością. Dzięki temu nie będzie kolidować z innymi elementami bryły budynku.

Wybierz najlepszy dla siebie moment na skuteczną ochronę w naszej ofercie. Możesz to robić siedząc w wygodnym fotelu lub na hamaku. Markiza tarasowa elektryczna w kasecie ma sterowanie elektrycznie za pomocą silnika radiowego i zdalnego pilota.

Podsumowując markiza tarasowa w kasecie w porównaniu do markizy bez kasety, ochrania materiał oraz mechanizm poprzez formę zamkniętej kasety. Wykonana z aluminium kaseta malowana jest proszkowo. Kaseta zabezpiecza tkaninę przed warunkami atmosferycznymi.

Markiza tarasowa w kasecie zapewnia łatwy montaż

Zaplanuj swój komfort razem z nami, skonfiguruj i zamów markizę tarasową!

Montaż markizy w pełnej kasecie jest prosty. Możesz go wykonać na własną rękę lub wezwać fachowców. Aby móc w pełni cieszyć się z posiadania markizy wystarczy tylko korzystać.

Dostawa markizy tarasowej odbywa się poprzez firmę kurierską na terenie kraju. Udzielamy wszelkich informacji na temat dostawy i wyboru kolorystyki.

Uzyskasz od nas wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania oraz pomocy w sposobie zakupu markiz tarasowych w pełnej kasecie.

Ponad 20 lat na rynku to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. Zapraszamy do współpracy! Potrzebujesz pomocy - Zadzwoń i poznaj naszą ofertę!

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Markiza Tarasowa w kasecie Nowa

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena

Pliki do pobrania

View File folder markiza w kasecie Nowa Rozmiar: (291.34 KB)
View File Katalog tkanin markizowych 2019 Rozmiar: (8.16 MB)
View File Informacje techniczne markizy Rozmiar: (1.07 MB)