Witamy!

Brama segmentowa Wiśniowski UniPro

 • Przetłoczenie: Deska niska
 • Struktura: Woodgrain
 • Kolor: Biały, Brąz
 • Wymiary Typowe 
 • Szerokość do 6000mm / Wysokość do 2500mm
 • Dostawa na terenie Polski Gratis

Dostępność: W magazynie

1,00 zł
Podaj szerokość światła otworu bramy
Podaj wysokość światła otworu bramy

* wymagane pola

Opis produktu

 • Brama garażowa segmentowa UniPro marki Wiśniowski S/SP/N
 • Bramy segmentowe to produkty gotowy do montażu wraz z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami oraz ilustrowaną instrukcją
 • Należy zwrócić szczególną uwagę na możliwość montażu bram segmentowych (nadproże, węgarki, głębokość garażu) 
 • brama garażowa Wiśniowski wykonywana jest na zamówienie (termin realizacji to ok. 21 dni roboczych) 
 • Wszystkie informacje techniczne dotyczące bramy znajdują się w pliku "informacje techniczne" w zakładce do pobrania
 • Brak możliwości wykonania w wymiarach 5500x2500 oraz 6000x2500

 • Układ sprężyn skrętnych zaprojektowany na 20 tysięcy powtórzeń 
 • Ocynkowana konstrukcja bram segmentowych
 • Panel 40mm
 • Współczynnik przenikania ciepła panelu Up=0,48 W/m2K
 • Łożyskowane rolki 
 • Przetłoczenie niskie
 • Struktura woodgrain 
 • Kolor bram segmentowych, zewnętrznych Brązowy lub Biały do wyboru.

 

Wymiary montażowe dla prowadzenia akcesoryjnego NISKI TYŁ ST

Bramy garażowe segmentowe - Zaoszczędzona przestrzeń wokół garażu

Bramy garażowe montowane są w budownictwie energooszczędnym. Montowane są pod stropem. Bramy uchylne pionowo w górę to łatwa konstrukcja, która zapewnia dużo miejsca z zewnątrz i wewnątrz. Ze względu na szeroką gamę kolorystyczną klient ma możliwość dopasowania go do elewacji.

Brama garażowa Wiśniowski ocieplana jest pianką poliuretanową. Jest ona dobrą właściwą izolację termiczną (odpowiada za to uszczelnienia obwodowe), co jest szczególnie ważne w czasie zimy. Parkowanie pojazdów w ciepłym garażu zabezpiecza je przed korozją.

Dodatkowo można uzyskać większą szerokość przejazdu. Oszczędzając miejsce zyskujesz przestronną przestrzeń. Idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Za sprawą idealnej konstrukcji bram segmentowych zyskujesz kolejną przestrzeń użytkową w domu do przechowywania rzeczy.

Bramy segmentowe garażowe mają szerokie zastosowanie. Produkty naszej firmy mogą być montowane w warsztacie. Przydomowy warsztat do ogromny plus i marzenie wielu ludzi. Może również służyć do schowania narzędzi ogrodniczych. Z wysokiej jakości bramą uchronisz je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Brama garażowa segmentowa - Funkcjonalność w każdym calu

Segmentowe bramy garażowe posiadają stabilne skrzydło bramy.

Palety ral wysokiej jakości to gwarancja bezpieczeństwa. Zapewniają ochronę antywłamaniową.

Brama garażowa segmentowa Wiśniowski charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Odznacza się dobrym współczynnikiem ciepła. Ponadto przeciwdziała przedostawaniu się wilgoci do garażu.

Stabilne łączenia segmentów bram segmentowych umożliwiają komfortowe otwarcie produktu. Pomieszczenie zyskuje garaż przestronny, gdzie wszystko ma swoje miejsce.

Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy (tzw. zabezpieczenie przeciążeniowe zatrzymuje skrzydło bramy), powodując jej powrót do pozycji otwartej w sytuacji zetknięcia z przeszkodą.

Wybierz bramę garażową z funkcją inteligentnego sterowania. To proste programowanie - pozwala to na szybkie i łatwe dodanie nadajników do bramy garażowej.

Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych. Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

System z napędem to funkcja bardzo ceniona przez naszych klientów. Wygląd wizualny również ma znaczenie, dlatego masz do wyboru kilka odcieni. Dzięki temu zyskujesz szeroki wybór. Segmentowa brama garażowa otwierana napędem zdalnym umożliwia komfortowe parkowanie auta bez wysiadania. Garaż w domu należy do praktycznych rozwiązań. Szczególnie podczas zimowych niesprzyjających warunków pogodowych. Zewnętrzna powierzchnia jest odporna, dzięki wysokiej jakości materiałów.

Segmentowe bramy garażowe - Czy warto?

Segmentowa brama UniPro 1 to nowoczesne rozwiązanie dla domów i zarazem bardzo funkcjonalne.

Podstawową zaletą bramy segmentowej jest bardzo niska awaryjność. Niezawodny mechanizm bramy wyposażonej w napęd elektryczny bądź kolbowy, w zależności od wymagań klienta, to podstawowa zaleta. Produkty przez nas oferowane odporne są na mróz, deszcz i inne opady zapewniają bardzo dobrą ochronę wnętrza garażu.

Pomieszczenia budynków są cieplejsze i bardziej przyjazne na użytkowanie. Cicho działający mechanizm jest wymagany. Dzięki temu codzienne otwierania drzwi bramy nie są nadmiernie hałaśliwe. Jednym słowem nie zakłócają spokoju. Właśnie takiego rozwiązania bramy segmentowej oczekują nasi klienci.

Bramy segmentowe UniPro mają współczynnik tłumienia dźwięku. Ponieważ bramę segmentową wyposażono w ochronę akustyczną, dzięki dokładnemu uszczelnieniu poszczególnych jednostek.

Brama garażowa segmentowa Wiśniowski - Indywidualna wycena pod względem rozmiaru

Wycena bram garażowych odbywa się po ustaleniu wszystkich danych z inwestorem. W przypadku bram segmentowych jest to bardzo ważne.

Każda brama w ofercie dostępna jest praktycznie od zaraz. Klient zyskuje bramę garażową z najwyższej jakości produktów. Najlepiej jest spotkać się u klienta na miejscu i dokonać wszelkich pomiarów. Z góry można rozwiać wszelkie wątpliwości.

W przypadku nowoczesnych rozwiązań bramy garażowej liczy się każdy detal. Drzwi bram segmentowych posiadają długi okres gwarancji. Zachowanie bram w stanie niezmienionym jest zaletą faktury odpornej na awarie mechaniczne jak i warunki pogodowe.

Opcje dodatkowe w bramach pozwalają na satysfakcję z zakupu. Zapraszamy do kontaktu!

Recenzje

Napisz własną recenzję

Teraz przeglądasz: Brama segmentowa Wiśniowski UniPro

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena

Pliki do pobrania