Witamy!

Okna PCV Gealan - klasa sama w sobie

Wyślij nam specyfikację stolarki okiennej na adres biuro@okna-rolety.com

Przygotujemy najlepszą ofertę okien Gealan!

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem produktów marki Gealan. Każdy profil, który posiadamy w ofercie, cechuje się produkcją z materiałów najwyższej jakości, niezawodnością i odpornością. Cały asortyment proponujemy w konkurencyjnych cenach oraz oferujemy fachową obsługę i profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Okno Gealan - dla domu

Profile Gealan zdobyły swoją sławę przede wszystkim dzięki ogromnej wytrzymałości i długiej żywotności. Zapewniają doskonałą izolację termiczną, co jest gwarancją wysokiej energooszczędności. Dobrze dobrane okna od zaufanego producenta pozwalają na znaczne oszczędności na rachunkach ogrzewania oraz opłatach prądu na poczet klimatyzacji. Profile PCV Gealan gwarantują także izolację akustyczną, która pozwala na maksymalne poczucie komfortu i spokoju w domu. Minimalizacja hałasu z zewnątrz jest na wagę złota, szczególnie w miejskich, ruchliwych rejonach.

Profil okienny Gealan w wielu wzorach

Okna Gealan dostępne są w wielu różnorodnych kolorach, wzorach i stylach, co pozwala na idealne dopasowanie do koncepcji aranżacyjnej, zarówno pod względem wnętrza, jak i elewacji. Zastosowane rozwiązania różnią modele od siebie konstrukcją profili czy współczynnikiem przenikania ciepła. W zależności od wybranej serii okna będą oferować inne właściwości. Po wysłaniu nam specyfikacji stolarki okiennej Klienta dokonujemy kompleksowego dopasowania odpowiednich profili okiennych Gealan.

Dlaczego warto zdecydować się na okna Gealan?

Okna Gealan oferujemy w konkurencyjnej cenie. Wszystkie profile charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do poniesionych kosztów. Szeroki wybór umożliwia dobranie modeli odpowiednich do spersonalizowanych potrzeb. Jesteśmy otwarci na współpracę, transport i montaż to kwestia ustaleń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - przeprowadź termomodernizację w swoim domu!