Witamy!

Zabudowy Ścian

6 produkt(ów)

na stronę

6 produkt(ów)

na stronę

Nowoczesne zabudowy ścian

Chciałbyś móc cieszyć się swoim zadaszeniem niezależnie od warunków atmosferycznych? Zabudowy ścian to idealne rozwiązania do zamykania zadaszenia tarasu. Posiadamy w sprzedaży również nowoczesne osłony okienne.

Polecamy rolety zewnętrzne screen, żaluzje fasadowe czy szklane ściany przesuwne. Takie rozwiązania to większy komfort w domu i na tarasie. Kupując jakąkolwiek panel np. szklany na tarasie możesz korzystać z przestrzeni niezależnie od pogody!

Roleta zewnętrzna screen - doskonałe zabezpieczenie w przypadku zmiennych warunków atmosferycznych

Roleta zewnętrzna to bardzo dobra opcja. Zapewnia optymalną ochronę przeciwsłoneczną. Idealnie sprawdza się w dużych przeszklonych powierzchniach chroniąc tym samym przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Szeroka gama tkanin stwarza szerokim wybór dla potencjalnego konsumenta. Wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości. Estetyczne dopasowanie do stylu aranżacyjnego jest bardzo pożądane.

Napęd elektryczny jest dodatkowym atutem rolety. Idealnie sprawdzają się w budynkach biurowych jak i prywatnych posesjach.

Nowoczesność i funkcjonalność systemów przeszkleń

System szklanych paneli przesuwnych łączy w sobie funkcjonalność i elegancki design. Panele stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: wiatrem, deszczem, śniegiem oraz zabrudzeniami i hałasem, nie ograniczając jednocześnie widoczności.

System dostępny jest w dwóch wersjach: bezramowej oraz z systemem listew między szybami. Bezramowe panele przesuwne po zamknięciu są niemal niewidoczne. System ramowy natomiast zapewnia większą szczelność. Łatwy do zainstalowania i oferujący wiele korzyści system pasuje do każdego kontekstu architektonicznego i może być instalowany w różnego rodzaju przestrzeniach, takich jak pergole, balkony, tarasy, loggi i sale konferencyjne.

System przeszkleń pozwala nam na przedłużenie sezonu od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Żaluzja fasadowa - niezawodna przez cały rok

Żaluzje fasadowe to nowoczesne osłony okienne znacznie zwiększające komfort przebywania w pomieszczeniu. Nie tylko chronią przed wścibskimi spojrzeniami i zaciemniają wnętrze, ale również niwelują niepożądane odbicia światła. Żaluzja fasadowa przy kompleksowym użyciu znacznie zmniejsza nagrzewanie się wnętrza domu, odbijając promienie słoneczne i utrzymując chłodne powietrze.

Ruchome profile drewniane lub aluminiowe

Dostępne w sprzedaży są również produkty do montażu jako zabudowa ściany pergoli.

W skład standardowego wyposażenia wchodzi:

  • system ruchomych prowadnic aluminiowych lakierowanych w kolorze: Białym, Czarnym, Antracytowym
  • profile aluminiowe lub drewniane do montażu w prowadnicach